Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, у Семенівській селищній раді Полтавської області відбулася позачергова сесія, на порядок денний якої виносилося лише одне, але вкрай важливе питання про приєднання сільських громад до Семенівської об’єднаної територіальної громади. Бажання бути присутніми на засіданні виявили і кореспонденти газети «Вісник Семенівщини».

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, ми дізнаємось розв’язку історії, про яку говорить увесь Семенівський район. Вакантну посаду директора Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого не обговорювали хіба що ліниві. Наш сайт став чи не єдиним майданчиком свободи слова, де можна було висловити свої думки з цього приводу.

Детальніше...

Днями ремонтна бригада зняла пошкоджений верхній шар асфальту автошляху Пирятин-Кременчук, підготувавши до вкладання нового дорожнього покриття. Відзначимо, що траса пролягає центральною вулицею Семенівки, а також селами Карпиха, Устимівка та Герасимівка, а дорожні роботи ведуться завдяки клопотанню народного депутата Костянтина Іщейкіна.

Детальніше...

Для змістовного проведення літніх канікул, організації розвивального дозвілля дітей і молоді, занять спортом необхідні відповідні умови і обладнання. На прохання дітей я звернулась до колишнього Наріжанського сільського голови, нині заступника фермерського господарства «СемАгро-2015» Валерія Петровича Махна, людини небайдужої до проблем сільських жителів.

Детальніше...

Сьогодні, 22 червня, біля Вічного вогню та пам’ятника загиблим односельцям в Семенівці відбувся мітинг-реквієм до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Детальніше...

Поки людина здатна творити щось нове, вона живе повноцінним життям. У відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює «Університет третього віку» (керівник – організатор культурно-дозвільної діяльності Любов Палій).

Детальніше...

До чергової частини Семенівського відділеня поліції надійшло повідомлення він 46-річного мешканця с. Бакумівка Семенівського району про те, що близько 13 години навпроти магазину «Фортуна» в с-щі Семенівка невідомі викрали його авто «ВАЗ-210990». При виїзді на місце події, працівниками поліції було встановлено, що заявник залишив транспортний засіб без нагляду на декілька хвилин та навіть ключі залишив у замку запалювання, чим і скористався зловмисник.

Детальніше...

21 червня проведено засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Віктора Федоренка та за участі голови районної ради Віктора Юрченка, начальників структурних підрозділів, установ, організацій.

Детальніше...

8 червня в Очеретуватському дитячому садку «Перлинка» відбувся семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Семенівського району. Тема семінару: «Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку». Вихованці «Перлинки» разом зі своїм вихователем Вікторією Гусак, музичним керівником Валентином Бірюліним та помічником вихователя Ольгою Бірюліною підготували свято «Калина – символ України».

Детальніше...

19 червня, за даними ГУ ДСНС України у Полтавській області, на території Семенівського району сталася одна пожежа – у Заїчинській сільській раді. Пожежа розпочалася 18 червня о 23:20 год. – горіла суха трава за межами Заїчинців. Вогнем знищено суху траву на площі 0,1 га. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невідомої особи. Пожежа ліквідована одним відділенням ДПРП-8.

Детальніше...

Цей проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії США. Основна його мета – налагодження діалогу, взаємопорозуміння, співпраці між сходом, заходом та центром України.