Детальніше...

До того, як стати виконуючим обов’язки начальника Семенівського відділення поліції, Володимир Река очолював Миргородський відділ поліції. Відповідний наказ було підписано 15 серпня, а сьогодні, 16 серпня, нового очільника семенівської поліції представили у районному відділі.

Детальніше...

Напередодні апі-ярмарку «Меди Межиріччя» Семенівщина вже зустрічала почесних гостей. 11 серпня делегація оглянула об’єкти інфраструктури, що створюються в рамках «медового» проекту – промислової пасіки ПСП «Дружба» Семенівського району.

Детальніше...

За оперативними даними ГУ ДСНС України у Полтавській області у вівторок, 15 серпня, на території Семенівського району сталася одна пожежа у Брусовому, внаслідок якої загинула жінка.

Детальніше...

Сьогодні до нашої редакції надходять звернення жителів селища з проханням подякувати Семенівському комунальному господарству за проведений суботник. Зазвичай подібні заходи з благоустрою проводяться в окремі дні, навесні чи восени, а працівники комунгоспу взялися за порядок СЕРЕД ЛІТА! Тож мешканці Семенівки висловлюють подяку та сподівання, що роботи не обмежаться лише вулицею Гагаріна.

Детальніше...

15 серпня відбулася нарада у голови райдержадміністрації Віктора Федоренка з порядком денним:

Детальніше...

Є щось у виробництві меду від космічних технологій. 12 серпня в Очеретуватому відшумів І Всеукраїнський відкритий апі-ярмарок «Меди Межиріччя». Вперше на Семенівщині перед широким загалом прозвучав Гімн пасічників України, написаний Почесним бджолярем Дідом Василем (В. О. Соломка).

Детальніше...

Прочитавши замітку в газеті агропромислової групи «Арніка» під заголовком «Душа, яка співає», де дає інтерв’ю директор Бурімського БК Валентина Черненко про свою роботу, був шокований. Адже, з її слів, вона все робила самостійно, не сказавши ні слова про те, що я пропрацював 55 років художнім керівником у клубі. Особисто з нею я пропрацював 20 років.

Детальніше...

Майстер своєї справи, майбутній художник з’явився на світ у селі Новий Калкаїв Семенівського району 5 вересня 1934 року. Після закінчення художнього училища в 1962 році приїхав до Семенівки, де почав працювати в середніх школах №1 і №2 вчителем малювання та креслення і пропрацював понад 10 років. Після цього працював у художній майстерні художником-оформлювачем до виходу на заслужений відпочинок.

Детальніше...

Український центр оцінювання якості освіти опублікував регіональні дані ЗНО-2017. Наш сайт, як і торік, проаналізував ці дані, та вивів власний рейтинг якості освіти у школах Семенівського району.

Детальніше...

Місце: село Очеретувате Семенівського району
Початок: 12 серпня о 9:00 год., субота

Детальніше...

За оперативними даними відділу агропромислового, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Семенівської РДА жнивна кампанія підходить до завершення. Усього зібрано ранніх зернових на площі 15731 га (99%), намолочено 56625 тонн, урожайність складає 35,4 ц/га. Озимої пшениці зібрано на площі 12919 га, намолочено – 46779 т, урожайність – 36,2 ц/га.