Детальніше...

20-21 червня поточного року співробітниками відділу Науки за сприяння адміністрації (надання автотранспорту) проводились наукові дослідження важко доступної ділянки заповідної зони НПП між селами Малоселецьке та Матвіївка, а також Наріжанської ділянки. У дослідженнях прийняли участь начальник відділу М. Л. Клєстов, молодші наукові співробітники Ю. М. Лук’яненко та О. І. Кропивка, практикант О. В. Керей, а також інженер з рекреаційного благоустрою О. В. Нестеренко.

Детальніше...

187 видів птахів зустрічається на території гідрологічного заказника загальнодержавного значення Рогозів Куток. Він розташований у межах Семенівського району біля сіл Худоліївка і Новий Калкаїв. Серед них – 10 видів, занесених до Червоної книги України, 2 види, занесені до Європейського червоного списку та 22 регіональне рідкісних.

Детальніше...

Із 5 по 9 червня на території НПП «Нижньосульський» перебували студенти природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у відповідності до укладеної угоди про співпрацю між установами. Мета перебування – проходження польової практики з зоології згідно навчального плану. Це був перший досвід співпраці в такому форматі, який виявився надзвичайно позитивним.

Детальніше...

Відпочинок на берегах річки Сула завжди був популярним заняттям на Полтавщині. Адже мальовничі пейзажі, чистота повітря та вода надають можливість кожному насолодитися красою улюбленої пори року. Це відбувається і завдяки розвитку рекреаційної інфраструктури. У свою чергу, пріоритетним напрямком роботи працівників НПП «Нижньосульський» є створення рекреаційних пунктів на берегах річки Сула та оновлення існуючих.

Детальніше...

Настали довгоочікувані для шкільної дітвори літні канікули. Саме влітку можна забути про уроки та екзамени і відчути себе просто дітьми, про яких піклуються і дбають. Адже здорові діти – це наше майбутнє. Цього року на базі Очеретуватської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Ю. Г. Іващенко) з 29 травня по 16 червня функціонував пришкільний оздоровчий табір із денним перебуванням «Світанок», у якому відпочивали 25 дітей.

Детальніше...

Літо – чудова пора року, яку з нетерпінням чекає кожен, адже це чудовий час відпусток, час найбільших літніх шкільних канікул. 15 червня учні Степанівської школи вирушили на екскурсію до сусіднього Глобинського району в м. Градизьк на гору Пивиху.

Детальніше...

Від них залежить здоров’я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров’я велике значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі. І саме літо – найкраща пора для оздоровлення. На базі нашого закладу діє пришкільний табір із денним перебуванням «Зернятко», в якому учні забезпечені якісним харчуванням та змістовним дозвіллям.

Детальніше...

І знову літо, знову цікаві зустрічі, ігри та подорожі. Навчальний рік закінчився, але не закінчилось шкільне життя. Із 29 травня у Семенівському НВК №2 (директор Любов Шудря) запрацював табір відпочинку з денним перебуванням «Барвінок».

Детальніше...

Довгоочікувані, теплі, веселі, бадьорі, дружні, цікаві канікули нарешті розпочалися. З яким нетерпінням чекали діти на світлі, ясні літні дні, коли можна безтурботно гратися, купатися, відпочивати. Із перших днів канікул при Пузирівській школі І-ІІ ступенів розпочав свою роботу пришкільний табір «Пролісок».

Детальніше...

Омріяні три місяці відпочинку... Скільки планів та очікувань упродовж цілого навчального року ми накопичуємо, щоб здійснити їх усі влітку. У кожного свій набір побажань. Хтось хоче поїхати за кордон, хтось бажає піти в похід, а хтось – просто виспатися. Усі діти дуже люблять літню пору. Це період канікул, і у них багато вільного часу. Але вони люблять літо не тільки за цю свободу.

Детальніше...

7 червня в лісовому масиві села Тройняки було дуже людно. Адже там проходив 40-ий районний туристичний зліт, у якому взяло участь 26 команд навчальних закладів району. Узагалі було 176 учнів із 16 шкіл району та позашкільного закладу – Будинку дитячої і юнацької творчості. Юні туристи проходили смугу перешкод, яка складається з декількох етапів, де кожний учасник проявляє витримку, показує свої знання та вміння.