Детальніше...

Місце: село Очеретувате Семенівського району
Початок: 12 серпня о 9:00 год., субота

Детальніше...

Мед – це солодкий і прибутковий бонус для любителів бджіл. Щоб отримати мед, його потрібно відкачувати. Як і будь-який продукт природи, він повинен дозріти. Це складна задача, яка вимагає спеціального обладнання та навичок. Якщо бджільництво масштабне, слід використовувати спеціальні лінії технологічного типу, з допомогою яких можна якісно відкачувати і розфасовувати.

Детальніше...

Геніальна людина – геніальна в усьому. Чи міг хто подумати, що доцент кафедри медичної радіофізики Національного університету імені Т. Г. Шевченка, інженер-конструктор діагностичних медичних приладів, кандидат технічних наук Василь Олексійович Соломка стане корифеєм українського бджільництва? На нього рівняються як вітчизняні, так і закордонні пасічники, його виступи слухають, затамувавши подих.

Детальніше...

Сьогодні, 6 липня, на сайті ГУ ДСНС України у Полтавській області нарешті згадали, що 23 червня поблизу села Вільне сталася масштабна пожежа, яка загрожувала промисловій пасіці в Очеретуватому. Також у цьому повідомленні зазначено, що збитку не нанесено, а підрозділи Служби надзвичайних ситуацій не викликались. Зокрема, у ньому йдеться:

Детальніше...

У світі є стійкий попит на якісний продукт бджолярства. Більшість розвинених країн просто не в змозі його виробляти в споживаних обсягах. На даному етапі ринок промислових пасік в Україні недостатньо розвинутий. Професія бджоляра стрімко старіє у зв’язку з урбанізацією. Середній вік бджоляра – 65-70 років. Через 10-15 років купувати продукцію буде ні в кого.

Детальніше...

Сьогодні, 23 червня, поблизу села Вільне розгулялася стихія – горіла суха трава на масштабній площі пасовища. У той час напрям вітру був у бік села Очеретувате, де розташована промислова пасіка. Завдяки оперативним діям територію поширення вогню було обмежено тракторами, щоб полум’я не дісталось до пасік. Але вітер змінив напрям, і на той час, коли почали горіти городи місцевих жителів, прибула пожежна частина та всі сили спрямували на зупинення вогню.

Детальніше...

Останнім часом одна з найбільш актуальних тем навколо «медового» проекту і в цілому всього пасічництва України є отруєння бджіл. Про проблему та шляхи її вирішення – в ексклюзивному інтерв’ю з Володимиром Очколасом.

Детальніше...

1 червня голова райдержадміністрації Віктор Федоренко провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Питання, порушене керівником ПСП «Дружба» Андрієм Колісником, стосується масової загибелі бджіл під час застосування засобів захисту рослин поблизу місця, де розташовувалася промислова пасіка підприємства.

Детальніше...

29 травня на промисловій пасіці, що поблизу села Вереміївка, за попередніми даними, загинуло щонайменше половини бджіл. Наразі поліція з’ясовує обставини інциденту, а 1 червня у Семенівській РДА має відбутися розгляд звернення з цього приводу.

Детальніше...

ПСП «Дружба» проводить будівельно-монтажні роботи по облаштуванню цеху по прийому та викачці меду. Вже отримана сучасна фінська лінія «Juhani», яка забезпечуватиме одночасну викачку 200 бджолиних рамок за 17 хвилин.

Детальніше...

23 травня «Телерадіокомпанія-Інформ» зустрілось з керівником «медового» проекту Володимиром Очколасом. Відбулось відвідування пасік: