Детальніше...

Сьогодні, 23 червня, поблизу села Вільне розгулялася стихія – горіла суха трава на масштабній площі пасовища. У той час напрям вітру був у бік села Очеретувате, де розташована промислова пасіка. Завдяки оперативним діям територію поширення вогню було обмежено тракторами, щоб полум’я не дісталось до пасік. Але вітер змінив напрям, і на той час, коли почали горіти городи місцевих жителів, прибула пожежна частина та всі сили спрямували на зупинення вогню.

Детальніше...

Останнім часом одна з найбільш актуальних тем навколо «медового» проекту і в цілому всього пасічництва України є отруєння бджіл. Про проблему та шляхи її вирішення – в ексклюзивному інтерв’ю з Володимиром Очколасом.

Детальніше...

1 червня голова райдержадміністрації Віктор Федоренко провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Питання, порушене керівником ПСП «Дружба» Андрієм Колісником, стосується масової загибелі бджіл під час застосування засобів захисту рослин поблизу місця, де розташовувалася промислова пасіка підприємства.

Детальніше...

29 травня на промисловій пасіці, що поблизу села Вереміївка, за попередніми даними, загинуло щонайменше половини бджіл. Наразі поліція з’ясовує обставини інциденту, а 1 червня у Семенівській РДА має відбутися розгляд звернення з цього приводу.

Детальніше...

ПСП «Дружба» проводить будівельно-монтажні роботи по облаштуванню цеху по прийому та викачці меду. Вже отримана сучасна фінська лінія «Juhani», яка забезпечуватиме одночасну викачку 200 бджолиних рамок за 17 хвилин.

Детальніше...

23 травня «Телерадіокомпанія-Інформ» зустрілось з керівником «медового» проекту Володимиром Очколасом. Відбулось відвідування пасік:

Детальніше...

16 травня «медовий» проект поповнився ось таким диво-агрегатом. Це унікальне обладнання – лінія з викачки меду фінського виробництва «Juhani».

Детальніше...

12 травня – відвантаження близько півтисячі вуликів на промислову пасіку в селі Очеретувате Семенівського району Полтавської області.

Детальніше...

Таке аномальне похолодання цими днями не кращим чином впливає на бджіл. Та незабаром літо – гаряча пора для пасічників, тому учасники «медового» проекту постійно радують цікавими подіями. Спілкуючись мало не щодня із керівником проекту Володимиром Очколасом, ми завжди отримуємо свіжі новини про розвиток промислової пасіки у Семенівському районі.

Детальніше...

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ у ім’я щасливого майбутнього нашої рідної землі. Зі святом вас! Із Днем Перемоги!

Детальніше...

Те, заради чого створюється промислова пасіка на Семенівщині, отримало своє життя. 30 квітня у Біляках загуділи перші бджоли. А знаєте, як раніше говорили у цей день? «Догодуй бджолу до Зосими й Івана, то наряде тебе, як пана», – саме на 30 квітня, за народним календарем, вшановують Зосима і Саватія, які вважалися покровителями бджіл.