Детальніше...

Нещодавно визначилися чвертьфінальні пари Кубка Полтавської області. 2 із 4 матчів відбудуться цими вихідними. Інші дві пари зіграють наступного тижня. В 1/4 фіналу, зокрема, зіграють:

Детальніше...

Місце: село Очеретувате Семенівського району
Початок: 12 серпня о 9:00 год., субота

Лізуня народилася 11 січня 2013 року із вадами розвитку. Було проведене медичне обстеження дитини і встановлено діагноз: внутрішня гідроцефалія (варіант Денді-Уолкера), міопія високого ступеня обох очей, збіжна вторинна косоглазість, плосковальгусна деформація ступнів. Дівчинка неодноразово проходила лікування в Полтавській обласній дитячій лікарні, консультації в інституті нейрохірургії ім. Ромаданова. Вона погано ходить, постійно падає, внаслідок чого одержує переломи рук, ніг. У квітні цього року була госпіталізована в Полтаву, де при обстежені було виявлено різке падіння зору та призначено дороговартісне лікування, яке сім’я не може оплатити. Давайте разом допоможемо Лізі, цьому маленькому ангелочку, міцно стати на ноги і повноцінно жити та радіти життю без болю і страждань. Картка ПриватБанку 4149-4978-6760-9804. Контактні дані: 098-95-87-045, 095-42-41-683 (Колотій Іванна Іванівна – мама).

18-річному юнакові Роману Дудченку (с-ще Семенівка) для збереження зору, запобігання повної його втрати потрібна дороговартісна операція – вживлення імплантантів. Роман потребує матеріальної допомоги небайдужих людей, яка поверне йому здоров’я. Кошти можна перерахувати на його р/р у ПриватБанку №4149499642610750.

Детальніше...

5 серпня стартує Кубок Полтавської області. В 1/8 фіналу візьме участь очеретуватська «Дружба», яка у суботу прийме «Дукат», команду, яка представляє велике село Селещина Машівського району, що за 1 км від райцентру.

22 липня на Біляківському водосховищі планується проведення командних змагань зі спортивного рибальства. Довідки про час та умови проведення змагань можна буде отримати з 17 по 20 липня за телефоном 050-305-23-17.

Магазин «SV» за адресою с-ще Семенівка, вул. Незалежності, 42/2 шукає на постійну роботу продавців продовольчих товарів та працівників складу зі знанням ПК та програми 1S. Довідки за телефоном: 099-35-85-535.

Детальніше...

Сьогодні, 6 липня, завершилася історія протяжністю у 5 років. Численні відмови, поїздки, бюрократична тяганина не зупинили наполегливих біляківців, які прагнули отримати пасовища від держави. І ось їхня мрія нарешті збулася – Біляківський сільський голова Роман Мидловець з рук очільника Головного управління Держгеокадастру Полтавщини Вадима Чувпила отримав Наказ і технічну документацію про передачу близько 146 га пасовищ у власність громади. Такий довгожданий результат досягнуто спільними зусиллями голови та депутатів Біляківської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області та його начальника Вадима Чувпила при взаємодії з народним депутатом Костянтином Іщейкіним і депутатами Семенівської районної ради. Це дійсно велика перемога, адже подібних випадків передачі таких великих площ у власність місцевих громад в Україні ще не було!

Детальніше...

Першість Полтавської області йде на перерву, тому футболісти більше зосередяться на чемпіонаті Семенівського району. Тим паче, що він у самому розпалі. У четвер, 6 липня, о 9:00 год. відбудеться засідання контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Семенівщини, на якому розглянуть інциденти, що сталися під час матчів VI туру в Біляках та Рокитах.

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко підписав указ №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України». Народного депутата України Костянтина Євгеновича Іщейкіна нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.