Результати ігор чемпіонату та першостей міста Кременчук з футзалу, які відбулися минулими вихідними, 23 та 24 листопада.
«Ягуар» – «ВПУ-Дружба»: 2:2
(Чернявський, Алексеєнко – Остапець, Черкаш)
«Кремінь-2003» – «Джей Ті Ай»: 3:5
(Кузьменко, Євтушенко, Єщенко – Здирко, Лопатнюк, Руденко, Порошин, Гориславець)
«Шарліс» – «Транзит Сервіс»: 3:2
(Д. Дудка, Ніколаєв, Гориславець (1, АГ) – Стрижак)
«Кремінь Ю» – «Геологія»: 4:11
(Бігдан (2), Приходько,Мовчан – Лавський (4), Смірнов (2), Костиренко (2), Данилейко (2), Голубенко)
1 ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | Геологія | 4 | 4 | 0 | 0 | 33-7 | 12 |
2 | Транзит Сервіс | 4 | 3 | 0 | 1 | 20-11 | 9 |
3 | Джей Ті Ай | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-4 | 9 |
4 | ВПУ-Дружба | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-5 | 7 |
5 | Шарліс | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-10 | 6 |
6 | Кремінь Ю | 4 | 1 | 0 | 3 | 16-32 | 3 |
7 | Ягуар | 4 | 0 | 1 | 3 | 5-8 | 1 |
8 | ВОХР-НПЗ | 3 | 0 | 0 | 3 | 7-16 | 0 |
9 | Кремінь 2003 | 4 | 0 | 0 | 4 | 11-35 | 0 |
Бомбардири:
- Володимир Кравчук («Транзит Сервіс») – 9
- Дмитро Лавський («Геологія») – 9
- Артем Стрижак («Транзит Сервіс») – 5
- Євгеній Данилейко («Геологія») – 5
- Дмитро Мовчан («Кремінь Ю») – 5
2-3 ліга
«Кремінь-2004» – «Рів'єра»: 6:5
(Головченко (3), Ульянко, Кужина, Кузьменко – Чорноус (2), Кузьмич, Рома, Гаркавий)
«Кредмаш» – ФСК «Піщане»: 10:3
(Прошакін (3), Куц (3), Лобов (3), Шибко – Прядко (2), Недяк)
«Оверком» – «Динамо»: 6:1
(Віхарєв (3), Матірний, Кривенко, Лупінос – Грубась)
«АТП-15307» – «Олімпік»: 21:0
(Шаманський (5), Башаков (5), Крутіков (3), Скляренко (3), Валеєв (2), Ящук (2), Лапочкін)
«Поло» – «Діліжанс»: 2:5
(Бондарєв, Глухов – Артемьєв (3), Чижов, Занько)
«Світловодськ» – «Трансгаз»: 4:4
(Недік, Богданов, Якимець, Степанчук – Федоренко (2), Шутка, Мороз)
«1-й віконний» – «Солониця»: 14:1
(Ковалевський (4), Кирпа (3), Фатеєв (3), Масюк (3), Тітар – Волосян)
«Імпульс» – «Граліан»: 3:5
(Прокопенко (2), Сахно – Демченко (3), Чкан (2)
4 ліга
«Стріт» – «Імпульс»: 3:4
(Погребняк (2), Селезньов, Петріка – Бакланов (2), Явтушевський)
«Н. Знамянка» – «Олександрія»: 4:5
(Шолох (2), Шендрик, Бугай – Маньковський (2), Цвелих, Бондарь, Гуменюк)
«Інтер Авто» – «Граліан»: 4:4
(Кухта (2), Гуцу, Гніденко – Чкан (2), Щербак (2)
«Брест» – «Локомотив»: 2:10
(Кранін, Біденко – Звездай (4), Безклиньский (2), Ляпун (2), Пивовар, Міщенко)
«ОДЮК» – «Кремінь АТО»: 9:2
(Донда (3), Самойленко (2), Гамоян (2), Змага, Прядко (АГ) – Прядко, Петрушевський)
«Креммясо» – «Нафтохімік В»: 4:6
(Вербецький (2), Демаков, Третьяк – Трофимець (3), Палаженко, Акуленко, Харін)
5 ліга
«Мегаспорт» – «Зоря»: 2:3
(Приходько (2) – Гриценко (2), Азізбекян)
«Сокол» – «Світанок»: 6:2
(Дідай (2), Бугай, Чернишов, Голубничий, Близнюк (АГ) – Близнюк, Коробко)
«Чемпіон» – «Титан»: 8:3
(Коваленко (4), Самофалов (3), Данильчук – Калінічев (2), Плескач)
«Світанок» – «Марсель»: 2:6
(Хижняк (2) – Д. Марченко (2), В. Марченко (2), Павлов, Жениленко)
«Талант» – «Укрторгтранс»: 1:5
(Хвостенко – Прутян (2), Семеняченко (2), Семененко)
«Сокол» – «Командор»: 5:2
(Немець(4), Сабінін – Кочетков (2)
«Юність» – «Прорив»: 4:4
(Іванов (2), Черемисін (2) – Бужиньсикй (3), Крамаренко)
6 ліга
«Теплоенерго» – «Магія смаку»: 4:3
(Хвойницький (3), Попельнюх – Пилипенко (2), Облапенко)
«Крем Агро» – «Світ спорту»: 2:5
(Кузовов, Омельян – Білоус (2), Чухно, Лобода, Демиденко)
«Н. Знамянка-2» – «Олімп»: 0:9
(Чернець (4), Андрущенко, Шпарченський, Савченко, Костина, В. Мушиманський)
«Ізумруд» – «АКБ-Лінк»: 2:10
(Харбака, Штельмах – Давиденко (3), Сороколат (3), Стрижак (2), Макадзеба, Леонов)
«Мобі Опт» – «Каріатида»: 2:2
(Сиров (2) – Зубченко, Михайлик)
«Шершні» – «ПБК»: 5:10
(Богаєнко (3), Цвелих, Рокитний – Остапець (5), Пирожков (2), Мусієнко, Жиленко, Болобородов)
Коментарі