У Москві відбувся фінал чемпіонату світу-2018, в якому за золоті медалі боролися збірні Франції та Хорватії. У захоплюючому матчі французька збірна здобула перемогу з рахунком 4:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Хорватія.

Рахунок в матчі був відкритий на 18-й хвилині - після навісу Антуана Грізманна зі штрафного Маріо Манджукич зрізав м'яч у власні ворота. Хорватія відігралася через десять хвилин - красивим ударом у дальній кут відзначився Іван Перішич. Однак ще через десять хвилин після гри рукою того ж Перішича арбітр подивився відеоповтор і вказав на "точку". Пенальті впевнено реалізував Грізманн.

У другому таймі Франції вдалося збільшити свою перевагу до крупної. Ударами з-за меж штрафного відзначилися спершу Поль Погба, а потім Кіліан Мбаппе. Хорватія відповіла тільки голом Манджукича після помилки Уго Льоріса, який невдало спробував обіграти нападника.

ФРАНЦІЯ - ХОРВАТІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

Таким чином, збірна Франції вдруге в історії стала чемпіоном світу.