Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Football/384060421.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Football/384060421.jpg'
384060421.jpg

У середу, 10 вересня, Олександр Усик побував на "Арені-Львів" в рамках прес-конференції, присвяченій його майбутньому бою за чемпіонський титул з південноафриканцем Деніелем Брюером. Наш "Козак" поспілкувався із журналістами та випробував газон львівської суперарени. Також у медіа заході взяв участь тренер українця Джеймс Алі Башир.

"На мою думку, Олександр Усик – це найкраще, що може трапитись з боксом у наступний час, особливо, у важкій вазі. Якби це було не так, мене б тут не було", - зазначив Башир. Зазначимо, бій Усик - Брюер відбудеться 4 жовтня у Львові.
Крім того, свій прощальний бій проведе наш олімпійський призер Андрій Котельник. Ім'я його суперника поки тримають у секреті. Нагадаємо, для українця це буде п'ятий профібій. В листопаді 2013 року Усик дебютував у професіоналах, нокаутувавши мексиканця Феліпе Ромеро. Місяць потому наш "Козак" побив колумбійця Епіфаніо Мендозу. А у квітні 2014-го - нокаутував ганця Бена Нсафоа. 31 травня Усик відправив на настил рингу "Росіянина" Кренса.
Джерело: http://prosport.tsn.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка