b_385_225_16777215_00_images_tov-sapsan_2014_prognoz_pogody_veresen.jpg

Прогнози синоптиків обіцяють, що вересень цього року не буде занадто спекотним, температура повітря не буде стрибати, відповідно, не буде змінюватися тиск, що сприяє непоганому клюванню. Цілий місяць протримається практично без опадів, тому можна припускати, що рибі буде цікаво не впасти в сплячку, а набрати зайвого жирку для зимівлі.

На водоймах, які будуть укритими ковдрою з ряски і листя, буде досить добре клювати, оскільки риби в таких місцях буде багато. Там, де вода буде достатньо чистою, клювати буде гірше, але не варто засмучуватися, оскільки водні мешканці може на хлібець і не поведуться, але від хорошого метелика або черв'ячка не відмовляться.

Наприкінці вересня, коли водоростей буде трохи менше, рибки і рачки будуть зариватися в мул. Шукає більш затишного місця і риба, ловити слід на середині водойми, де буде хороша глибина. Гірше будуть клювати короп,карась. Плотву можна буде піймати в вартої воді – діставайте поплавкову вудку і запасайтеся метеликами – улюбленою їжею даної рибки. Головень і в'язь ведуться на донку, переважно клювати будуть вночі або рано вранці. Судак, на жаль, буде ловитися слабо, але не турбуйтеся, нехай спортивна ловля не вийде, але для задоволення що-небудь зловити та вдасться.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка