b_385_225_16777215_00_images_news_2017_abetka_03874878.jpg

Один із найбільш улюблених овочів баклажан має давню історію. Батьківщиною баклажана можна вважати Індію та Бірму. Одним із перших оцінив цей незвичайний овоч Олександр Македонський. До Європи баклажани потрапили значно пізніше, застосовували їх довгий час як декоративну рослину. Відноситься баклажан до сімейства пасльонових. При неправильному вирощуванні баклажан здатний накопичувати шкідливі речовини, викликати сильні отруєння і навіть галюцинації.

Тільки в ХІХ столітті люди змогли оцінити користь баклажанів, бо саме тоді з’явилися перші рецепти приготування цього дивного овоча. Різноманіття видів баклажанів надають йому ще більшої популярності. Вони бувають довгасті, круглі, смугасті, лілові, білі, навіть рожеві. Люди, які вивчають баклажани, відразу і беззастережно визначать місцевість, де вирощували той чи інший баклажан.

Величезна користь баклажанів полягає в їхніх численних корисних властивостях, здатних благотворно впливати на роботу нирок, серцево-судинну діяльність, поліпшувати кровообіг. Містять баклажани велику кількість корисних для нормальної життєдіяльності людини вітамінів Р, С, В, А. Є у складі баклажанів нікотинова кислота, багато мікроелементів, біологічно активних добавок. Великий вміст клітковини, органічні кислоти, виводячи з організму людини жовч і токсини, тим самим проводять серйозну профілактику атеросклерозу. Можна впевнено сказати, що надзвичайно важко знайти ще такий овоч, який так сприятливо впливав би практично на всі органи людського організму. Саме в цьому величезна користь баклажанів, які можна з упевненістю назвати неоціненним лікарським засобом природного походження.

Вживання в їжу баклажанів чудовим способом сприяє очищенню судин, видаленню холестеринових відкладень у них. Присутність калію благотворно впливає на роботу серцевого м’яза. Баклажани вважаються прекрасним сечогінним засобом. Лікарі-дієтологи рекомендують обов'язково вживати в їжу баклажани в реабілітаційний період людям, які перенесли інфаркт або інсульт. Узагалі вважається, що баклажан – це овоч престарілої людини, всі захворювання, що загострюються в цей період життя, лікує природний лікарський засіб баклажан.

При сучасній моді, спрямованій на боротьбу з курінням, користь баклажана просто незаперечна. Нікотинова кислота, що міститься в цьому овочі, значно полегшує нікотинове голодування. Страждання людей, які бажають позбутися цієї шкідливої звички, полегшуються. Необхідно відзначити винятково низьку калорійність цього овоча, яка найбільш цінна для людей, що стежать за своєю вагою. Баклажани обов’язково потрібно правильно готувати, бо соланін, що міститься в них, дає неодмінну гіркоту, від якої можна позбутися тільки попередніми вимочуваннями в підсоленій воді. Подібне вимочування баклажанів перед приготуванням позбавить вас від застосування великої кількості рослинного масла, яке вбирають баклажани при смаженні. При заготівлі баклажан на зиму підійде спосіб гасіння, саме тушковані баклажани, що вживаються протягом року по одній столовій ложці щодня, є потужною профілактикою захворювань нирок і печінки.

Виняткова користь баклажанів саме фіолетового кольору для кісткового мозку і селезінки. Включення «синеньких» у раціон харчування благотворно впливає на людей, які страждають анемією. Антисептичні та антибактеріальні властивості баклажанового соку успішно використовуються в рецептах народної медицини для лікування інфекцій.

Баклажани – абсолютно необхідний овоч для людей, які страждають на цукровий діабет і подагру.

У кафе «Гармонія» дуже смачно готують цей корисний овоч. Завітайте та спробуйте неперевершене соте та овочеве рагу. Ми чекаємо на вас! Здоров’я вам!

Надія РИЖИХ,
медична сестра-дієтолог кафе «Гармонія»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# вічіслав 06.08.2017, 22:18

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка