b_385_225_16777215_00_images_news_2017_abetka_1381868177_harchi.jpg

А чи знаєте ви, що нiмецькi вченi склали список продуктiв довголiття. У нього увійшли риба, молоко, зелений чай, полуниця, яблука, банани, перець, соя, часник та морква. Хоча б три з них мають бути на столi щодня.

Цi продукти включено у список недарма, адже свiжi овочi мiстять антиоксиданти, пектини та бiофлавiонiди. Вiдтак, вони сповiльнюють процеси старiння, виводять з органiзму шлаки та перешкоджають розвитку серцевих патологiй та онкологiї.

Щодо риби, то вона мiстить кальцiй, фосфор та цiннi омега-3 жирнi кислоти, якi потрiбнi судинам та серцю. Доведено, що тi, хто їсть рибу тричi на тиждень, удвiчi рiдше мають iнфаркт. Молоко є джерелом легкозасвоюваних бiлкiв та кальцiю, а соя мiстить вiтамiн В, потрiбний нервовiй системi. Щодо зеленого чаю, то вiн здавна вважається цiлющим, корисним для серця та судин. Полуниця, яблука та перець мiстять вiтамiн С, що сповiльнює окислення клiтин, та залiзо. Крiм того, бiльшiсть овочiв та фруктiв мiстять речовини, якi протидiють розвитку раку. Часник (крiм противiрусних властивостей) здатен очищувати судини вiд холестеринових бляшок, запобiгати атеросклерозу, нормалiзувати тиск. А морква вiдома пiдвищеним вмiстом вiтамiну А, що потрібен очам та шкiрі.

Тому харчуйтеся правильно – й житимете довго.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка