b_385_225_16777215_00_images_news_2018_pasika_poleznye-svojstva-rapsovogo-meda.jpg

Часто господині задають питання: «Як можна використовувати мед у випічці, якщо його не можна нагрівати до високої температури?». Адже, в такому випадку, ароматні пироги і булочки перетворюються на справжню канцерогенну отруту!

Поспішаємо вас запевнити, що це не завжди так. При правильному приготуванні і суворому дотриманні рецепта мед збереже свої корисні властивості, а ви зможете побалувати себе апетитним десертом.

Як це зробити – читайте далі.

Насправді, рецепти випічки з меду допускають використання цього продукту і навіть його нагрівання в духовці. Але робити це потрібно, суворо дотримуючись правил.

Правило №1. Меду необхідно використовувати менше, ніж цукру. Отже, якщо ви намагаєтеся самостійно змінити рецепт випічки з медом, замінивши солодкий інгредієнт на бджолиний нектар, усі пропорції необхідно підкоригувати. Наприклад, якщо потрібна 1 склянка цукру – використовуйте всього ¾ склянки меду. Згідно з цим правилом зменшується кількість борошна та інших інгредієнтів.

Правило №2. Змініть температуру в духовій печі. Відмітка для випікання не повинна перевищувати 180 градусів. Ще краще, якщо вона буде на рівні 150 градусів. У випічці з медом це цілком допустимо, оскільки рецепти досить прості. На відміну від примхливих еклерів, тісто для яблучного пирога або корж торта не «впаде» і не втратить своєї форми.

Правило №3. Збільшуйте час випікання. Це логічно, адже ми зменшили температуру в духовці. Відповідно, часу на приготування знадобиться більше. Наприклад, якщо в рецептах випічки з медом вказано термін випікання 1 година – збільшіть його в 1,5-2 рази. Так ви будете точно впевнені, що десерт не буде сирим або вологим. Однак, будьте уважні: є одна деталь, про яку не пишуть у рецептах випічки з медом. Краєчки такого тіста швидко темніють (що цілком нормально), але й легко пригорають. Визначити різницю можна по характерному неприємному запахові. У випадку, якщо тісто почне пригорати, є сенс зменшити температуру і збільшити час випікання.

Випічка з медом нескладна в приготуванні і набагато смачніша, аніж із цукром. Навіть пару столових ложок у рецепті – це величезний плюс майбутній страві. Це можна відчути ще до моменту випікання, адже навіть сире тісто буде виділяти запашний аромат. Для підтвердження своїх слів ми наведемо ще кілька фактів, чому краще обирати рецепт із медом: мед є корисним продуктом з масою вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів.

Цукор – навпаки, не тільки на 99% складається з вуглеводів, але й за своїм хімічним складом близький до наркотику, цукор поглинає всю вологу в тісті. Мед навпаки допомагає її утримувати. Як результат – випічка не черствіє і зберігається свіжою набагато довше. Мед дарує десертам особливий запашний аромат і привабливу золотисту скоринку. На замітку дівчатам, що стежать за фігурою: мед менш калорійний, ніж цукор.

Це робить десерти на його основі більш легкими.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка