b_385_225_16777215_00_images_news_2019_05_shutterstock_700088347__large.jpg

Маленькі, та сміливенькі. Це абсолютно точно можна сказати про перепелині яйця. У чому їх користь для дитини і як готувати цей продукт?

Ти хочеш познайомити малюка з таким корисним і поживним продуктом як яйця? Чи потрібно шукати альтернативу курячим? З якого віку дітям можна давати перепелині яйця і як їх правильно готувати? Це та деякі інші відповіді на питання про маленькі крапчасті яйця ми розповімо докладніше.

Користь перепелиних яєць

Чим корисні перепелині яйця для дітей? Справа в тому, що в одному маленькому яйці перепілки, яке важить лише 10-15 г, укладено багато корисних речовин.

  • Вітаміни A, B1, B2, B6, B9, E, D. Причому вміст більшості вітамінів удвічі вищий, ніж у курячому яйці.
  • Кальцій, натрій, магній, кобальт і молібден, сірка, хлор, марганець, мідь. А за кількістю калію, фосфору і заліза перепелині яйця обганяють курячі у 5 разів!
  • Незамінні кислоти: лізин, метіонін, триптофан, цистеїн. Аспарагінова і глютамінова кислоти.

А ось холестерину в перепелиних яйцях удвічі менше!

Завдяки своєму чудовому складу цей продукт високо цінується. Лікарі рекомендують вживати його у випадку анемії, проблем із зором і нервовою системою, розладів травлення, остеопорозу. Яйця перепілок покращують пам'ять і реакції, вони мають імуномодулюючі якості.

Згідно з дослідженнями, в сирих перепелиних яйцях практично не зустрічається сальмонела. Це пов’язано з тим, що у маленьких пташок вища температура тіла, а їхні яйця захищені шкаралупою з дрібними порами. Однак дуже невеликий відсоток залишається, і краще не ризикувати, даючи малюкові сире яйце.

Найкраще приготувати перепелині яйця для прикорму, зваривши їх. Зверни увагу, що через 15 хвилин варіння вітаміни зникнуть, але залишаться мікро і макроелементи. Намагайся варити яйця не більше 4 хвилин після закипання, цього часу цілком достатньо, щоб максимально знизити ризик зараження, але при цьому зберегти всю користь.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

-4 # Алиса 18.09.2020, 07:35
Перепелиные яйца очень полезны. Особенно если натощак по утрам выпивать сырыми 1-2 яйца. На скбк чувствую эффект. Но читала недавно, что в Китае уже давно подделывают куриные яйца, а учитывая что перепелиные гораздо дороже, наверняка, и их тоже уже подделывают. Про такие факты информации еще не встречала, но нужно быть бдительными

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка