Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://zakarpattya.net.ua/postimages/bloggers/2015/11/politsiia.jpg'
There was a problem loading image 'http://zakarpattya.net.ua/postimages/bloggers/2015/11/politsiia.jpg'

politsiia.jpgЗ 15 по 25 грудня керівництво Семенівського відділення поліції та інспектори поліції, закріплені за відповідними територіальними дільницями звітували перед населенням району про підсумки проведеної роботи. Заходи відбувалися за участю сільських голів, представників місцевої влади,  громадських діячів,  населення. Основна тема, яку обговорювали учасники – вимоги суспільства до оновленої поліції. «Ми хочемо, щоб поліція  надавала населенню послуги у плані гарантування порядку та безпеки. Це є головним завданням новоствореної поліції. Вона повинна звітувати перед населенням та захищати права людини, а органи місцевого самоврядування у свою чергу будуть допомагати відділенню поліції у вирішенні матеріально-технічних потреб, співпрацювати у здійсненні профілактичної роботи та боротьби зі злочинністю», – висловила думку сільський голова Веселоподільської сільської ради Інна Іванівна Календарь під час одного з таких звітів, який 17 грудня відбувся в с. Веселий Поділ Семенівського району.

Під час виступу перед населенням начальник Семенівського відділення поліції Віталій Шиян доповів, що починаючи з 7 листопада 2015 року до підрозділу звернулося 260 громадян із заявами та повідомленнями про злочини та інші події. 194 з цих повідомлень не містили ознак злочину, інформації по 66 заявах внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. За півтора місяці розслідувано та передано до суду 13 кримінальних проваджень, встановлено 15 осіб, які скоїли злочини. За останні місяці року на території району не скоєно особливо тяжких та резонансних злочинів. Не вчинено також злочинів неповнолітніми. Найпоширенішим злочином продовжують залишатися крадіжки. Їх за звітний період скоєно 32.

Керівник Семенівського відділення поліції нагадав, що відповідно до закону «Про Національну поліцію», оцінка діяльності територіальних органів внутрішніх справ проводитиметься з урахуванням громадської думки: чи задоволена громада оперативністю реагування поліції на повідомлення про злочини, ефективністю роботи з протидії злочинності, чи довіряє поліції, чи почуває себе у безпеці.  На даний час триває реформа, загальний штат співробітників Семенівського відділення поліції остаточно не сформований, а для переходу на службу в поліцію майбутні працівники повинні будуть пройти переатестацію. Але як запевнив районний керівник поліції, наші працівники вже зараз сумлінно виконують свої обов’язки, служать та захищають населення району.

В. О. Шиян, начальник Семенівського ВП ГУНП в Полтавській області, підполковник поліції

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка