Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/germany/17.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/germany/17.JPG'
17.JPG

Наш колектив «Надія» був запрошений на міжнародний фестиваль хорових колективів в м. Варен (Мюріц) земля Мекленбург Німеччина, як багаторазовий переможець обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів людей з обмеженими можливостями. Звичайно, ця поїздка була пов’язана з деякими труднощами, а головне фінансовими. Та все залишилось позаду. Нашу невелику делегацію представляли: Сергій Чумак, голова Полтавської ОІ СОІУ, та члени Семенівської РОІ, учасники ансамблю «Надія»: Любов Грек, Микола Буланий, Павло Кобильченко, Катерина Осіян, Катерина Клименко та Ольга Дреєва.

Після недовгого перельоту Київ – Гамбург (Любек) 16 вересня о 21 годині за місцевим часом,  нас зустріла привітна жінка Ханні Розеккерівник організації інвалідів  із водієм Гердом. За дві години ми подолали майже 200 км. і не дуже втомилися, так як дороги тут всі в прекрасному стані. Нас поселили в реабілітаційному центрі Клінк за 5 км від м. Варен. Умови проживання і харчування чудові, котеджі розташовані на березі мальовничого озера Мюріц, Взагалі тут багато пансіонатів і санаторіїв.

З наступного дня  у нас почалася дуже насичена програма, розписана  майже похвилинно з німецькою педантичністю.За часперебування, ми  провели 7 зустрічей з місцевим населенням в різних містах і містечкахз концертними програмами,та прийняли участь в неофіційному заліку в районній спартакіаді з рекреаційних видів спорту. Треба, до речі сказати про місцевий стадіон.Таку спортивну споруду у нас не в кожному великому місті можна побачити, а в Варені 21 тисяча жителів, це говорить про велику увагу влади до спорту. А також були різноманітні екскурсії, цікаві зустрічі. Нам часто задавали питання про Україну, звідки ми, в якому регіоні проживаємо, яка політична обстановка, адже прості німці мало цікавляться політикою і про Україну знають дуже мало, наприклад через Крим і Донбас. Тому було цікаво спілкуватись з ними навіть без перекладача, і нам приємно, що ми переконали їх, в тому що Україна – це не тільки проблеми Криму і Донбасу, а і велика держава з багатьма національними і культурними традиціями і частинку цієї культури ми привезли з собою.

В суботу 20 вересня об 11 годині розпочалось головне дійство – Міжнародний фестиваль хорових колективів. Всього було 9 хорів з різних куточків Німеччини, та ми з України. Нас приїхали підтримати представники посольства України в ФРН на чолі з Аташе по питаннях культури та української діаспори Іриною Петрунько, а це була дуже велика честь для нашого колективу, але і не менша відповідальність, адже ми вперше представляли, в даному регіоні фольклор України.

Для виступу кожному хоровому колективові було відведено по півгодини, і ніхто не міг порушити цей регламент, але наш виступ всі зустріли дуже тепло, нам підспівували, підтанцьовували і продовжили наш виступ ще на 15 хвилин. А потім була тепла зустріч з учасниками різних хорів із традиційним пивом і сосисками.

Залишаючи привітне місто Варен (Мюріц), ми беремо з собою спогади про цю незабутню поїздку і про нових прекрасних друзів, які залишали свої домашні справи, та не залишали нас ні на хвилину. Ми вдячні всім хто залишився не байдужим до нашої поїздки і допомогли придбати нові сценічні костюми та доїхати до аеропорту.

Катерина Клименко, учасник колективу «Надія»

mt_gallery:творчий візит до Німеччини

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка