b_385_225_16777215_0_0_images_news_2016_semenivschyna_04_dsc03307.jpg

Цьогоріч весна порадувала всіх сонячною та порівняно теплою погодою, яка в свою чергу спонукає нас озирнутися довкола та якомога швидше навести лад біля будинків, установ, прибрати вулиці та узбіччя доріг тощо. Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище та населені пункти району чистішими і привабливішими. Тож, 8 квітня було організовано та проведено суботник, який мав на меті приведення до порядку території парку у мікрорайоні цукрозаводу.

Крім того, причепурювали території біля установ, підприємств, організацій, загальноосвітніх закладів, уздовж головних доріг; прибирання садиб значно покращило вигляд Семенівки. Як результат, прибрано та приведено до порядку вулиці, дороги, упорядковуються території біля пам’ятників та кладовищ, місць масового відпочинку молоді тощо. Щира подяка всім учасникам «зеленої толоки» одного із багатьох заходів, який згуртовує усіх громадян у корисній справі.

Нехай це стане добрим починанням і прикладом для всіх жителів селища. Зробимо наше селище і район чистим та гарним разом всією громадою. Нагадуємо, що 16 квітня – Всеукраїнський День довкілля.

semenivka.adm-pl.gov.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!