1 квітня до Семенівського навчально-виховного комплексу №2 з дружнім візитом завітала група вчителів та учнів Великобагачанського району. Їх цікавили життя навчального закладу, його досягнення та традиції. І недаремно, адже гості в Семенівському НВК №2 – досить часте явище. Естетичне оформлення шкільного приміщення, затишок, створений руками вчителів та учнів, нікого не залишить байдужим. На базі школи неодноразово проводились обласні семінари учителів трудового навчання, образотворчого мистецтва, адже тут є чому повчитися і на що подивитися.
Так, наприклад, у листопаді 2015 року тут було проведено засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» на тему: «Модернізація методів, форм і засобів у роботі вчителя трудового навчання», в якому взяли участь В. Г. Чемшит, методист вищої кваліфікаційної категорії відділу методики виховання ПОІППО ім. М. В. Остроградського, В. П. Титаренко, декан факультету технологій та дизайну ПНПУ ім. В. Г. Короленка, А. Ю. Цина, завідувач кафедри виробничо-інформаційних технології та БЖД факультету технологій і дизайну ПНПУ ім. В. Г. Короленка.
Гостей із Великої Багачки зустріла директор НВК Л. М. Шудря, яка представила колектив школи. Учитель трудового навчання Л. А. Кузуб та учитель образотворчого мистецтва Ж. О. Романенко ознайомили гостей із своїми творчими доробками. З великим захопленням учні оглядали кабінет трудового навчання та виставку, створену руками юних умільців школи під керівництвом Л. А. Кузуб. Тут картини, створені, переважно, з природного матеріалу: листя, соломки, насіння рослин. Як правило, це великі панно, які виконують роль інтер’єрного призначення, створюють радісний настрій дітям. У кабінеті зібрані вироби школярів за кілька років. Стенди розповідають про досягнення учнів школи в обласних конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. Усього Людмила Анатоліївна підготувала 13 переможців обласних етапів конкурсів та учнівських олімпіад. Роботи її вихованців – справжні шедеври, у створення яких укладені і вміння, і фантазія, і довершений естетичний смак, і, звичайно, кропітка самовіддана праця вчителя і учнів. Роботи виконані в різних техніках, проте, найулюбленішою технікою Людмили Анатоліївни є аплікація із соломи. Вона є автором методичних посібників для вчителів трудового навчання (5 клас), затверджених Міністерством освіти і науки України.
Справжнє диво чекало на гостей на другому поверсі шкільного приміщення, де представлені роботи художньої студії «Золота палітра» під керівництвом Ж. О. Романенко. Художня студія налічує близько 200 учасників різного віку. Серед них переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Зокрема, в цьому навчальному році призером Міжнародного українсько-литовського конкурсу «Здай кров заради життя» стала учениця 7-А класу Олена Снігирь, переможцем Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» вдруге поспіль стала учениця 6 класу Катерина Чебан, призерами обласного конкурсу «Барвисте перевесло» – Софія Пилипенко (5 клас) та Олена Снігирь (7-А клас). Гості захоплено розглядали настінні композиції різної тематики, створені технікою гіпсового рельєфу з використанням природного матеріалу: «Берегиня», «Пори року», «У променях добра», «Символи рідного краю», «Корпусний парк у Полтаві», «Зимовий сон» та ін. Уразили відвідувачів живописні роботи на склі та ошибана (живопис за допомогою пресованого листя), акварельні, гуашеві роботи на теми: «Квітуча Україна», «Весна» (сезонна виставка), «Бережіть Україну» (присвячена воїнам АТО). Вони взяли участь у майстер-класі «Виготовлення гіпсових квітів».
Учасники зустрічі відвідали кабінет інформатики, де зав. кабінету Ю. А. Кузуб, він познайомив із новітніми технологіями навчального процесу. Зацікавила їх і тренажерна зала, про роботу якої розповів учитель фізичної культури П. В. Кашкарьов. Музичний сувенір подарував гостям неодноразовий переможець і призер обласних конкурсів художньої самодіяльності, духовий оркестр «Квітограй» під керівництвом учителя музичного мистецтва Бориса Долини. На зустрічі була присутня селищний голова Людмила Милашевич, яка надала матеріальну допомогу в організації зустрічі, постійно підтримує навчальний заклад.
Семенівський навчально-виховний комплекс №2 має багаті традиції, славиться своїми досягненнями та високопрофесійним, доброзичливим, творчим колективом. Адміністрація та вчителі школи щиро запрошують усіх бажаючих відвідати навчальний заклад та ознайомитися з творчим доробком учителів і учнів.
Олена ДУШКО
Коментарі
про другу школу тут навіть не згадують
гуманіст і pravda хто круче протів першої?
тепер точно своїх у першу оддам. будуть у призерах не пролетять! а друга хай простить у неї хароша репутація і Каштан рядом