5 липня Вербківська ЗОШ І-ІІ ступенів відсвяткувала своє 50-річчя. Очолює навчальний заклад Микола Зачос. Досить невеликий педагогічний колектив на чолі з Миколою Івановичем робить все можливе задля збереження сільської школи, створення комфортних умов навчання та належного рівня знань учнів. Цього дня сюди завітало багато гостей, серед яких ветерани освітянської справи та випускники школи.

Почесними гостями на святі були Устимівський сільський голова Павло Ігнатюк, голова райкому працівників освіти, головний спеціаліст відділу освіти Лариса Гаркава, колишня завідувач відділу освіти Ольга Єзерська, колишні директори школи – голова районної ради Ольга Мохун, Михайло Степаненко, Валентина Янча, які виступали з вітальними словами та згадували про свої роки, віддані школі. Своїми спогадами ділилися випускник 1965 року Анатолій Здор та випускниця 1987 року Людмила Лазоренко.

Вітаючи присутніх, Микола Зачос сказав: «50-річчя школи – це ювілей незвичайний, а ювілей домівки поколінь. Бо одні навчали, а інші навчались. 50 – це полудень віку людського, адже позаду безпорадність дитинства та юнацькі комплекси, а попереду щедрі ожинки з набутих знань і досвіду. Наша школа святкує сьогодні ювілей обжинок, і найголовніше, що спадає мені, як директору, на думку – чітке усвідомлення того, що спільною копіткою роботою, наполегливою працею, що в творчість перейшла, ми змогли вив’язати своє щедре перевесло. У ньому вплетені мудрі і виважені рішення нашого керівництва».

Микола Іванович відзначив також, що надійною опорою школи стала благодійність меценатів – керівника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка та керівників СФГ «Астра» Андрія та Романа Горобців. У свою чергу, Сергій Васильович вручив м’ячі для місцевої футбольної команди «Зоря» та передав святковий торт – кулінарний шедевр від майстрів ВТК «Лукас», який очолює Олександр Лукацький, також меценат нашого району. Для гостей було підготовлено концерт за участі учнів та педколективу школи.


Михайло ПОГРІБНИЙ.

 

 50 років  50 років  50 років
 50 років  50 років  50 років
 50 років  50 років  50 років
 50 років  50 років  50 років

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка