Напередодні Трійці в Оболонському сільському Будинку культури громаду зібрала мистецька акція в рамках гастрольного туру за сприяння Президента Фонду підтримки Національної безпеки України, генерал-майора Григорія Руденка. Концертну програму «Запрошення до щастя» подарували дві талановиті землячки-полтавки – солістка Національної філармонії України, Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, заслужена артистка України Ярослава Руденко та поетеса, заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко.

Нині, коли Україну не припиняє шматувати війна й кожного дня з фронту надходять невтішні звістки про поранення й загибель бійців ЗСУ, нам так необхідні й позитивні, добрі новини, саме тому й вирішили митці підтримати патріотичний дух земляків та, заручившись сприянням Фонду підтримки Національної безпеки України, вирушили в гості до оборонців суверенітету країни та їхніх родин. В Оболоні відзнаками Фонду були нагороджені 17 бійців, а в тих випадках, коли воїн ще знаходиться на передовій, нагороду отримували представники родини – мами, сестри, брати. Вручаючи відзнаки, генерал-майор Григорій Руденко наголосив, що таку любов до народу, рідної землі може сформувати тільки родина, школа, але ще більшою мірою – громада, відтак, подякував сільській громаді Оболоні за самовідданих і патріотичних синів. Співачка Ярослава Руденко постійно виступає з концертами в зоні АТО – за роки військового конфлікту це вже близько 200 концертів, і скрізь хлопці хочуть почути пісні про маму, рідний дім, ті прості людські цінності, заради яких і пішли захищати рідну домівку й отчий край. А її пісня – це зброя духу, яка може захистити країну не гірше за великокаліберну артилерію. Ярослава – тендітна й ніжна, та її енергетика кличе за собою і піднімає волю до боротьби й захисту рідного краю і нашого українського способу життя.

Поетеса Марія Бойко написала цілий цикл військово-патріотичних пісень, які нині увійшли до репертуару багатьох художніх колективів і найулюбленіших артистів. Це пісні, які неможливо написати відсторонено, в кожному рядку тут чиясь конкретна доля і разом з тим – доля цілої України. «Слава Богу, не довелось проводжати в останню путь жодного знайомого бійця, – говорить Марія, – а ось чекати й переживати, писати sms-ки опівночі – довелося. Дочекалася друзів – вони вже демобілізовані, та багато хто з них пішов на контракт або служить у поліції. Рядки пісень про бойових побратимів, ЗСУ, війну й Україну – це все про них і на їх честь».

Концерт в Оболоні відбувся на запрошення сільського голови Сергія Гамбаля. А наступного дня акція продовжилася вже концертом у Великій Багачці, де дівчата знов дали концерт і були вручені відзнаки Фонду 5 учасникам АТО.

Юрій КОСТЮК,
депутат районної ради

 Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні
 Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні
 Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні
 Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні
 Трійця в Оболоні  Трійця в Оболоні  

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Ясне сонечко 11.07.2016, 15:14
гарний концерт :-) :-)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка