b_385_225_16777215_00_images_news_2017_01_06_01_kubrak_15936489_1876469719265583_5283226695563075231_o.jpg

Серед людей, з любов’ю до рідного краю у товаристві Костянтина Іщейкіна Семенівщина зустрічала морозцем і теплими дружніми усмішками. Бо ж зроблено чимало! Приємно, що з понад 5 млн. грн., залучених народним депутатом на соціально-економічний розвиток – результативно засвоєно все до копійки. Саме за це, співпрацю, контроль і дієвість дякував Костянтин Іщейкін голові РДА Віктору Федоренку й голові районної ради Віктору Юрченку.

Викладачі Семенівського НВК №2 подарували на знак вдячності депутату портрет Тараса Шевченка, а Костянтин Євгенович поставився до нього, мов до святого образа – саме в цей день отримати такий дарунок від талановитих дітей – символічно.

Лікарі в ЦРЛ хвалилися обновою – автомобілем і заміненими вікнами. А ще цей заклад віднині очолюватиме молодий, енергійний головний лікар Олександр Романюк, що, як вірить Костянтин Іщейкін, і підтверджується в спілкуванні з колективом лікарні – піде на користь пацієнтам. З лікарями розмова відбулась фахова, динамічна, цікавила їх, насамперед, реформа галузі, та й Костянтину Іщейкіну ця тема близька, як нікому, і саме її він днями обговорював з в. о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун в Бюджетному комітеті ВР. Домовились з лікарями Семенівської ЦРЛ, що в 2017 кошти спрямують на оновлення обладнання, це давно на часі. Залучатиметься фінансування з бюджетів всіх рівнів. В обговоренні взяли участь головний лікар центру ПМСД Тамара Мазанько та депутат районної ради Наталія Перетятько.

Далі в с. Бакумівка Заїчинський сільський голова Сергій Сирота та депутат районної ради Василь Матвієнко показали народному депутату ще одну обнову – сільський клуб отримав заміну котла й новенькі вікна. На цьому ремонт не зупиниться. Громада потребує цього закладу, хоч на весілля, хоч на поминки, як це не сумно, а ще краще, коли просто збиратимуться на добру розмову та співатимуть пісень.

Біляківська школа за проектом розрахована на 300 дітей, а нині навчаються тут 80 діток. За словами директора Віктора Ярового, вікна тут ще з моменту побудови – 1971 року, відтак, старші народного обранця) були! Бо їх замінено! Не всі ще, але вирішили починати з класів – різницю просто відчуваєш на собі! В коридорі так собі, свіженько, а в класах реально тепло, і це ж систему прикручено, бо дітвора на канікулах. А зустрічали свого депутата вчителі короваєм та колядкою! Ще й по всьому фото на згадку зробили, а сільський голова Роман Мидловець вручив відзнаки від громади Костянтину Іщейкіну, голові РДА Віктору Федоренку та помічнику народного депутата, депутату районної ради Юрію Костюку.

А далі був клуб, у якому ще й не було жодних робіт, а зустрічали нас там колядками неймовірні голосисті Біляківські красуні! Це було просто диво й насолода! І як можна було не зайти цього вечора до храму?! Вже й перша зірка на небі з’явилася й сніжити гарненько почало! Різдво прийшло! Ісус народився! Славімо Його! Отець Іван благословив усіх від усього серця! На добру дорогу! На прийдешні справи! І вже всі разом з громадою храму співали Різдвяні колядочки!

Прийшло Різдво, яке дарує дива!

 Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!
 Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!
 Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!
 Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!  Святий вечір цього року прекрасний!

Марія БОЙКО

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 12.01.2017, 20:50
Ниву он як намили.....
0 # Роза 18.01.2017, 18:08
Картина - клас!!!!! Кобзар ніби посміхається!!!!!!!!!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка