b_385_225_16777215_00_images_news_2017_03_6032017_rda.jpg

Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки жіночій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Жінка! Така ж вічна і незбагненна, як зоряне оточення нашої планети. Скільки б ми не вдивлялись у зоряне небо, завжди відкриваємо в ньому непомічену раніше зірочку. Так і жінка – скільки б ми не спілкувалися, завжди відкриваємо для себе в кожній із них усе нові й нові відчуття. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча краса. Адже вона перетворює його на чарівну перлину.

6 березня в актовій залі Семенівської райдержадміністрації проходили урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня. Ведучі Микола Силенко, Григорій Шквир та Олександр Новобранець слали жінкам вітання із цим прекрасним весняним святом. Сердечно вітали жінок селищний голова Людмила Милашевич, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха, керуючий справами районної ради Юрій Черевик.

Усе семенівське жіноцтво із святом привітав заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Похвала. У святковому концерті взяли участь вокально-хоровий ансамбль викладачів дитячої музичної школи «Рідна пісня», який виконав пісні «Чи ти чув, миленький?» та «Ой у полі озеречко», народний танцювальний фольклорно-етнографічний колектив «Барвінок» із міста Кобеляки (балетмейстер Володимир Уткін) із хореографічними композиціями «Рогоза», «Підківки», «Веселуха» та «Василечки», танцювальний колектив Веселоподільської дослідно-селекційної станції «Лайкі Стар» (керівник Володимир Литовченко) з композиціями «Ляхівочка» та «Вітрина», викладач дитячої музичної школи Борис Долина, який виконав «Серенаду» Бориса Фіготіна на трубі, ансамбль «Барви» РБК виконав пісню «Черемшина».

Мама! Немає милішого слова –
Ти ж бо життя, і творіння, й основа,
Пензель, перо надихались Тобою,
Вічна Ти в пісні – з болем, любов’ю.

Солістка районного Будинку культури Валентина Калініна присвятила найдорожчій людині пісню «Мама», а танцювальний колектив «Віва Денс» РБК (керівник Оксана Дорошенко) виконав хореографічну композицію «Подарунок мамі».

Завершила святкову концертну програму Людмила Милашевич, виконавши пісні «Полюби меня такой» та «Пусть вам повезет в любви».

 «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»
 «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»
 «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»
 «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»  «Я вірю, всі жінки прекрасні...»
 «Я вірю, всі жінки прекрасні...»   

Любі, милі жінки! Нехай вас тішить весна крихітними чарівними дзвониками променів і жовтими грудочками мімози. Крутіть усім небосхилом! Щастя вам, усмішок, солодкого стану душу! Нехай вам поталанить у коханні! Хай руки, простягнуті до вас, завжди будуть дружніми, а вуста – коханими. Хай успіхи вас у житті не минають і усмішки у ваших очах розквітають!

Фото Олени БУГАЙ
Відео Михайла ПОГРІБНОГО

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка