b_385_225_16777215_00_images_news_2017_03_14032017.jpg

Робота з покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України триває. Значну роль в оновленні необхідного для ефективного виконання завдань спорядження відіграють органи влади. Завдяки тісній співпраці та спільним зусиллям матеріально-технічне забезпечення особового складу Головного управління поповнюється сучасним спорядженням та спецтехнікою.

14 березня рятувальникам 8-го Державного пожежно-рятувального посту вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання, яке було придбане за підтримки керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Семенівської районної ради та Семенівської районної державної адміністрації. Так, вогнеборці отримали 5 апаратів захисту органів дихання, 13 панорамних масок, які призначені для захисту під час роботи у непридатному для дихання середовищі, 2 генератори піни середньої кратності, 6 пожежних стволів, гідравлічний інструмент, діелектричні ножиці, карабіни пожежні, краги та 100 пожежних рукавів.

 Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання  Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання  Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання
 Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання  Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання  Семенівським рятувальникам вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання

Урочисте вручення сучасного пожежно-рятувального обладнання відбулося на території 8-го Державного пожежно-рятувального посту, за участі голови Семенівської РДА Віктора Федоренка, голови Семенівської районної ради Віктора Юрченка, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба та особового складу пожежно-рятувальної служби району.

«Відношення керівництва будь-якого об’єкту та району до безпеки громадян можна побачити лише за його вчинками. Минулого року в Семенівському районі рятувальники ліквідовували торф’яні пожежі, хочу відмітити своєчасну допомогу та підтримку керівництва району для швидкого подолання наслідків надзвичайної події. Сьогоднішнє вручення аварійно-рятувального обладнання свідчить про те, що керівництво району з розумінням ставиться до безпеки та піклується про своїх мешканців. Впевнений, що тільки об’єднавши зусилля зможемо досягти нового рівня у забезпеченні безпеки громадян, більш ефективніше ліквідовувати надзвичайні ситуації, надавати допомогу постраждалим», – зауважив Володимир Салогуб.

Керівники Семенівського району наголосили на великій важливості роботи рятувальників та зауважили, що робитимуть все залежне для підтримки людей, які цілодобово стоять на варті пожежної та техногенної безпеки. Передаючи нове обладнання, вони подякували вогнеборцям за їх нелегку роботу та побажали й надалі сумлінно виконувати професійний обов’язок.

ГУ ДСНС України у Полтавській області

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка