b_385_225_16777215_00_images_news_2017_04_51.jpg

«Великодні передзвони» – саме під такою назвою 28 березня у Полтавському ОЦЕВУМі відбулося тематичне свято у рамках обласного етапу VII Всеукраїнського «Фестивалю писанок 2017». Участь у конкурсі взяв Семенівський НВК №2, – про це повідомили на шкільному сайті.

Вихованка художньої студії НВК №2 «Золота палітра» (кер. Жанна Романенко) Катерина Чебан виборола І місце в номінації «Дитяча писанка-мальованка». Вітаємо з перемогою!

А ми нагадуємо, що із 7 по 11 квітня буде проходити конкурс від кафе «Гармонія» та газети «Вісник Семенівщини» на краще пасхальне яйце. Подробиці можете дізнатися тут. Тож запрошуємо вихованців студії «Золота палітра» та всіх бажаючих взяти участь у конкурсі!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Мария 28.02.2021, 14:07
Всем советую этот магазин https://yarmarka-dekora.com/Pashalnij_dekor Покупала пасхальный декор в два захода. Первый раз на пробу. Проверить качество, а второй раз, убедилась, что все замечательно и купила вторую партию. На подарки понабирала полотенец с пасхальной тематикой. Очень все красиво и аккуратно выполнено.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка