b_385_225_16777215_00_images_banners_rda_banner.JPG

12 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Недюхи відбулася нарада з порядком денним:

1. Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». У 2017 році унаслідок виконання низки попереджувальних заходів осіб, притягнутих до відповідальності за вчиненні корупційні діяння у відділі не було.

2. Про підсумки проведення весняно-польових робіт та стан готовності сільськогосподарських підприємств району до проведення жнив. В. о. завідувача сектору агропромислового розвитку Віталій Хмельницький поінформував про шкоду, нанесену заморозками; збільшення посівів гороху, гречки та кукурудзи та зменшення площ цукрового буряку та сої; вирощення нових для нашого району культур – конопель, льону, коріандру, фацелії, ехінацеї та гірчиці – олійних експортоспроможних культур, а також овочів і картоплі. Весняно-польові роботи через затяжну весну та складні погодні умови проводилися аж до кінця травня. На даний час господарства проводять догляд за посівами та готуються до проведення зернозбиральних робіт урожаю 2017 року. Але у зв’язку із встановленням посушливої погоди рівень вологи у грунті вкрай низький, що викликає занепокоєння у сільськогосподарських товаровиробників щодо урожайності посіяного.

3. Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів, інших окремих категорій населення. Протягом 2017 року в управлінні соціального захисту населення перебувало на обліку 60 осіб, які потребують забезпечення технічними засобами реабілітації; з них 3 забезпечено колясками та видано 81 направлення на замовлення протезно-ортопедичних засобів; у тер центрі створений та діє пункт прокату технічних засобів реабілітації.

4. Про підсумки виконання заходів двомісячника із благоустрою на території району. У ході проведення щорічної акції «За чисте довкілля» органами місцевого самоврядування ліквідовано 68 несанкціонованих звалищ побутових відходів, приведено до належного стану 36 парків, висаджено 4,4 тис дерев, впорядковано 96 кладовищ та відремонтовано 59 братських могил та місць почесних поховань. При цьому залучено більше 3 тисяч осіб (179 осіб, які перебували на громадських роботах) та використали 909 тисяч гривень. Наразі активізації потребує робота з ліквідації бур’янів.

5. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками травня 2017 року. Питання порядку денного обговорено та дано відповідні доручення.

Обговорено також питання попередження пожеж, відзначення державних свят та ін.

Прес-служба Семенівської райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # мішель 12.06.2017, 22:18
В котре питаю....ДЕ ПАМ"ЯТНИК ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ....????? :-*
0 # сергій 13.06.2017, 23:42
В 2010 році перед 26 квітня головою селища була дана вказівка начальнику комунхозу щоб перенесли памятний знак з чорнобильського парку на центральне кладовище. На скільки я памятаю ніяких урочистей з приводу голодомору з того часу більше не проводилось. Л.П. було не до того: з початку вибори, а потім "устройство собственной судьби" - жертвувала ближнім оточенням, а ви про якісь жертви голодомору. А на рівні районної влади, видно не було вказівок з області, от і не проводилось.
0 # Oleg 14.06.2017, 06:13
Які урочистості?Поминки друге діло.Що ви все про голодомор.Ось вже 26 років іде мор населення України.Іде цілеспрямований геноцид власного народу.Ти краще Мішіко їдь в Германію,в тебе ж там родичі.
0 # мішель 14.06.2017, 13:50
Олег...ІДИ ТИ сам знаєш куди.... |-) до своїх родичів... ;-) .У мене родичі по всьому світу,а найбільше в Україні...
Ну як до таких скотиняк відноситись....За один рік тільки вСеменівському районі від голоду загинуло понад6000 людей.....Меморіал жертвам фашизму в В.Липнягах збудовано і це правильно.Там сотні загиблих...А ЖЕРТВАМ СОВКА де тисячі загиблих -немає...ЖАХ :eek:
0 # Oleg 14.06.2017, 14:06
Мішіко,хватить стрілки вже зводить на голодомор,зараз кожний день гинуть люди,за три роки більше загинуло як в Афгані за 10 років.Хто за це відповість,гине генофонд нації.Хоч один там синок великого начальника воює,хоч один там з депутаьів хоч царапину отримав.Хватить,голодомор це страшно,погано,в мене теж мої рідні в селі жили і це все пережили.
0 # Oleg 14.06.2017, 14:15
Голодомор тоді був один рік,а зараз іде повзущий мор.Людей лишають медицини,автосполучення між селами,люди не можуть навіть до лікарні добратись.Ти подивись на фото випускників,в деяких селах їх одиниці,а років через нескілько їх вооюще не буде,а ти в голодомор втелющився.Іде очищення земель для іноземних латифундистів.
0 # мішель 14.06.2017, 14:42
А хто відповів за ті міліони жертв ГОЛОДОМОРУ??? Ось тому і зараз з такою легкістю владарі жертвують життям десятків тисяч своїх співгромадян...ВОНИ ж мають приклад ГОЛОДОМОРУ...Спишуть на труднощі ,зовнішній фактор,перехідний період...,а такі як ти їм підспівуватимуть,відразу все забудуть і співатимуть їм осани ;-)
0 # Oleg 14.06.2017, 15:24
Та ні Мішшіко,зараз ти їм підспівуєш,не дорого для людей обходиться сраний безвіз.І хто туди буде їздить в твою срану гейропу,жирні коти та їхні дітки.По коробці передач показували хто туди їде,чому вони не в АТО,чи хай там їх прості сільські хлопці захищають,а вони цим часом будуть жирувать на горі простих людей.
0 # мішель 14.06.2017, 15:35
А от тому і не в АТО,що породили ціле покоління таких як ти,що прощають палачам свого народу,виправдовують його звірства і героїзують їх вчинки ;-)
0 # Oleg 14.06.2017, 16:05
Хватить херню городить.Хватиь валить все з хворої голови на здорову.Хватить тут тошнить про совка.У нас зараз керують всі,тільки не українці,всякі америкоси,гейропейці,чухонці.С овків біля влади вже давно немає.Що це за нове прикриття для ворюг,боротьба з корупцією.Та корупцію ще ніхто ніде в світі не поборов.Вона процвітає і в гамериці і в гейропі.
0 # мішель 14.06.2017, 16:23
ОЛЕЖЕ....КОРВАЛОЛЧИКУ 20 капель і полеж ;-)
0 # Oleg 14.06.2017, 16:11
Майте совість,на сході воюють тією зброєю що совки виготовили.Заводи оборонки теж совки збудували.Зкажи мені що ви збудували,правильно,нічого,а от розікрали і розпродали майже все це точно.І ти убоге створіння яке теж вийшло з комсомольців смієш тут всіх обзивать совками.Я наприклад родився і працювас в СРСР і цим гордюсь.
0 # мішель 14.06.2017, 16:25
Горжусь Олеже...горжусь :P
0 # мішель 14.06.2017, 16:59
[quote name="Oleg"]Майте совість,на сході воюють тією зброєю що совки виготовили.Заводи оборонки теж сов
Ну так а хто тоді міг ще шось там будувати???Штампували зброю,а на дороги забили...побутові товари - суцільний дефіцит....Чим там гордитись????Сиділи ,як в тюрьмі світу не бачили.і с піснями на рядки в поле раком поперек гробить а інші в шахту селікоз здобувать...Ну точно сказали --- Дві біди --дураки і дороги...
0 # Oleg 14.06.2017, 17:38
Та ні Мішіко,асвальтовані дороги були навіть вмаленьких селах,а от зараз твої срані ефективні хазяї їх курочать своїми сорокатонніми фурами,якими вивозять врожаї з сіл.Проїдь по селах і подивись які будиночки людям колгоспи давали.Ти або дурачок,або притворяєшся,правда людина не може так притворятись.
0 # мішель 15.06.2017, 10:16
https://bbcccnn.com.ua/ukrayina/vydeo-zhyrynovskyj-v-pylu-spora-razoshyolsya-tak-chto-neozhydanno-skazal-pravdu-kotoroj-ot-nego-nykto-ne-zhdal/
0 # Oleg 14.06.2017, 06:31
Сергій,на кладовищі повинні бути памятники померлим,а памятник героям Чернобиля повинен стояти там де він і стоїть.Це щоб грядуще покоління не забувало про героїзм людей які собою закрили світ ві ядерної стихії.
0 # sterva 14.06.2017, 12:38
:-) :-) :-)
0 # Містер Фікс 14.06.2017, 02:02
С.А.А. селищна рада, провладні структури в адміністрації. Тебе Федоренко ше не вигнав.Це ж твоя ділянка.
0 # сергій 14.06.2017, 11:52
Поперше. Ні до встановлення, ні до переносу памятника жертвам голодомору я взагалі не маю ніякого відношення. Думаю що головисі команда була дана "зверху". На встановлення - Пипичем, на перенос - Книшем. Треба буде при нагоді у Виноградова розпитать.
Подруге. А яка власне ділянка? Що святкувать, що не святкувать вирішує Кабінет Міністрів. А що забули за той памятник, так це до місцевого самоврядування.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка