Манить рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село... Щорічно, за традицією, на День молоді мешканці села Іванівка відзначають День села.

Саме тоді з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Іванівка, як і завжди, радо зустрічала гостей. Ведучі Юлія Шершень та Олександр Діденко розпочали свято із патріотичного відзначення воїнів АТО Володимира Окуня й Олександра Стулія та вручення їм подарунків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять предків, жителів села Іванівка.

 День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017
 День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017
 День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017  День села Іванівка 2017

Із теплими словами до своїх односельців звернулася сільський голова Світлана Діденко. Вітаючи зі святом,  подякувала  людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки  до святкування. За фінансову допомогу в організації свята подарунками відзначили ПСП «Маяк», ВП АФ «ім. Шевченка» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» та ФГ «Славута». Також подарунки вручили колективам установ і організацій, що розташовані на території сільської ради, – школи, дитсадка, ФАПу, пошти, Будинку культури та бібліотеки. Депутат районної ради Юрій Костюк передав футбольній команді «Оболонь-Іванівка» футбольний м’яч.

Не залишили без уваги і найстарших жителів села Лукію Олександрівну Чепель та Онисю Артемонівну Кулик, які народилися 1924 року. Подарунками привітали 80-річних ювілярів Миколу Дмитровича Чепеля і Григорія Ілліча Іващенка.

Свято проходило на ура! Усіх присутніх розважали піснями й танцями місцеві артисти Оксана Куцовол, талановита сім’я Бондаренків – Валентина, Сергій і Ангелінка, Володимир Діденко, ще одна співоча родина Маліченків – Валентина й Олена, Марія Бертас, Поліна Проценко та Каріна Куцовол.

Іванівців пригощали шурпою та пловом. Дітки теж не залишилися без уваги, адже для них працював атракціон. Завершилося святкування Дня села вечірньою дискотекою.

Олена ДУШКО
фото Михайла ПОГРІБНОГО

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # sterva 04.07.2017, 22:21
Да, справді- свято на славу, молодці! Вміють погуляти, вміють і працювати!!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка