b_385_225_16777215_00_images_news_2017_07_27_07_DSC_0035.JPG

За дорученням голови Полтавської обласної державної адміністрації В. Головка 27 липня в актовій залі Семенівської районної державної адміністрації відбулася нарада з питання доцільності будівництва шлюза-регулятора на річці Сула на межі Семенівського та Оржицького районів Полтавської області.

Громада села Горошино, не маючи належної достатньої інформації, стурбована початком будівництва споруд та хвилюється за можливий негативний вплив на водність річки Сула, флору та фауну річкової екосистеми і, відповідно, має право отримати відповіді на свої запитання.

З метою зняття емоційної напруги та роз’яснення необхідності будівництва гідроспоруди на р. Сула у виїзній нараді прийняли участь Директор департаменту екології та природних ресурсів І. Піддубний, начальник Полтавського обласного управління водних ресурсів В. Фомичов, голова Оржицької РДА О. Кражан, перший заступник голови Семенівської РДА М. Недюха, голова Оржицької районної ради В. Козина, заступник голови районної ради Володимир Сербин, начальник Семенівського районного сектору ДСНС у Полтавській області В. Іщенко, депутат районної ради В. Книш, представники зацікавлених організацій, громада, науковці, ЗМІ.

Представники горошинської громади та Горошинський сільський голова Ю. Надточій цікавилися питаннями проведення екологічної експертизи щодо впливу будівництва на природнє навколишнє середовища, водності річки тощо. Під час публічного обговорення поставлених запитань були отримані ґрунтовні пояснення та відповіді. Розглядався також аспект підвищення водності ділянки річки Сула та її екологічного покращення для попередження виникнення пожеж на торф’яних заплавних землях.

Проект будівництва шлюза–регулятора на нараді представляв директор Державного регіонального проектно-розвідувального інституту «Дніпродіпроводгосп» В. Гринюк та заступник директора науково-вишукувального інституту біології Дніпропетровського національного університету Б. Барановський.

 У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі  У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі  У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі
 У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі  У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі  У Семенівці обговорили будівництво шлюза-регулятора на Сулі

За матеріалами Полтавського обласного управлiння водних ресурсiв

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+2 # мішель 28.07.2017, 18:10
Дуже корисна справа...Хай щастить ;-)
0 # Цілком Таємно 28.07.2017, 19:27
Привіт усім ЦТ було на відпочинку а тепер хоче поспілкуватись якщо можна.Нарешті взялись за проблему Олег без сема не обійшлось але аби зробили а ленточку людка і вовка переріжуть ім це потрібніше вони ніяк не рішать хто з них двох більш достойний.
0 # Роза 28.07.2017, 21:29
Для чого воно потрібне????? Незрозуміло!!!!!!!!!!
0 # Цілком Таємно 28.07.2017, 22:26
Ядумаю щоб було напростець щоб голові РДА Оржиці блище було додому.
0 # Влад 29.07.2017, 12:20
Свого часу одні умники наробили шлюзів на р.Хорол тепер другі хочуть влізти в Сулу.Не лізьте в природу вона без вас розбереться.Клоуни. :-?
0 # Злидня 29.07.2017, 13:55
Треба було громадськості побільше запросити
0 # Степан 30.07.2017, 23:42
Краже б хвилювалися, чим і по яких дорогах людям в райцентр добиратися а не в сусідню Оржицю їздити. Потрібно дбати і зберегти межі рідного Семенівського краю а не заздалегіть планувати, як частину району подарувати сусідній Оржиці. свого району, сіл та селища.
0 # Степан 30.07.2017, 23:42
Цілком Таємно -Сему вигідно то він і взявся, а лєнточку людка і вовка перерізати не будуть нехвилюйтесь, у них роботи у своєму рідному краї хватає. І якщо десь і лєнту переріжуть то це дійсно того буде варто. Адже поки всі Ваші позитивні персонажі ;-) думають деб іще поласуватися, то ці люди тим часом роблять свої справи для людей
+1 # Ясне сонечко 31.07.2017, 08:32
Для Ваших покровителів чужі не потрібні, а то прийдуть і заберуть те, що вони роками привласнювали і переписували на родичів.... І якщо для них буде вигідно, то вони й лєнточку переріжуть.. так що не треба говорити наперед...
0 # Влад 31.07.2017, 02:25
Пану Степану респект і уважуха як говорив пан Книш ох ти бляха муха вибачаюсь пан Рибак прямо в дєсяточку. :-x :P

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка