b_385_225_16777215_00_images_banners_rda_banner.JPG

Сьогодні у РДА обговорили процес налагодження комунікативності медицини району.

9 листопада на робочій нараді у заступника голови райдержадміністрації Артема Даценка з питань галузі охорони здоров’я спільно із головним лікарем ЦПМСД Тамарою Мазанько та начальником відділу агропромислового, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Інною Трояновою обговорено ряд актуальних питань.

Серед них найголовніше – налагодження телекомунікаційного зв’язку для організації засад телемедицини. Законом України «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» запроваджується нова модель фінансування медичних закладів первинної ланки, реалізація якої передбачає підписання декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами, що, в свою чергу, зобов’язує реєструватися у Національній системі eHealth. Виконання цих завдань та надання якісних медичних послуг населенню потребує доступу до мережі Інтернет по всьому району. Тому першочергове завдання, яке стоїть перед місцевою владою – створення відповідної бази для надання медичних послуг.

На даний час спільно із провайдерами, що надають послуги на території Семенівщини, вивчаються можливості стовідсоткового забезпечення населених пунктів району до мережі. Також обговорено стан реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», стан виконання у районі урядової програми «Доступні ліки», проаналізовано виконання плану заготівлі крові за 9 місяців 2017 року та ін.

«Першочерговими завданнями фахівців первинної ланки медико-санітарної допомоги є визначення цільових груп населення в зоні обслуговування кожного медичного закладу, забезпечення робочих місць сімейних лікарів комп’ютерною технікою та підключення до мережі Інтернет, проведення систематичної інформаційної роботи з населенням», – зазначив Артем Даценко.

Прес-служба Семенівської райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Oleg 09.11.2017, 19:11
Ну ладно,я розумію,що хто голосував за цей закон не сповна розуму,ну а ви,ті хто повине піклуватись про здоровя дідусів і бабусів на селах.Яка нахрен регістрація в інтернеті,які сімейні лікарі,коли немає транспортного звязку з селами.Привикли виконувать дебільні зако,ви кращеб закон прямої дії конституції дотримувались.Чи вам наплювать на все і на вих лиш би біля корита вдержаться.
# Кіна не буде 10.11.2017, 15:20
та й ще слова такі приміняють КОМУНІКАТИВНІСТЬ що нічого не було ясно.... а так почитаєш такі слова і думаєш що щось заумне
# Кіна не буде 10.11.2017, 15:26
Матеріал з Вікіпедії Комунікативність — сукупність істотних, відносно стійких властивостей особистості, що сприяють успішному прийому, розумінню, засвоєнню, використанню й передаванню інформації.

тільки причому тут медицина????????????????
# Oleg 10.11.2017, 15:37
Декотрі наші керівники нагадують мені деяких персонажів з кінофільмів.
https://www.youtube.com/watch?v=MQ8EC5aw-mA
# Вічно молода подружка очільників 13.11.2017, 11:28
:lol: Один з найулюбленіших фільмів )*
# Містер Фікс 13.11.2017, 17:16
Мишка на сайті не було Олежик все сказав, ніхто не заважав. І не говори що я вистрибнув!
# Oleg 13.11.2017, 17:30
Мішіко і вправду не бул,а ти все ж таки вистрибнув. :lol:
# мішель 13.11.2017, 19:27
Так я йому ніколи не заважаю...хай що хоче те й говорить ;-) Вільне суспільство.свобода слова :-)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка