b_385_225_16777215_00_images_news_2017_11_3.jpg

Служба автомобільних доріг у Полтавській області впроваджує сучасні засоби безпеки руху. Один з таких – «острівці безпеки».

На автодорозі Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук завершується будівництво другого на Полтавщині подібного об’єкту. Декілька місяців тому аналогічний «острівець» був побудований в м. Лохвиця. Через селище Семенівка проходить автодорога Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук. Траса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Цього року на автодорозі продовжується поточний ремонт.

– Цього року на автодорозі відремонтовано близько 20 кілометрів покриття. Як відомо на оновленому покритті зростає швидкість руху автомобілів, відповідно збільшується і кількість аварій. Аби знизити аварійність в населених пунктах, в с-щі Семенівка вирішено побудувати «острівець безпеки» в рамках системи Traffic calming measures. Доїжджаючи до центру селища, де значне скупчення людей, водії будуть пригальмовувати, тим самим знижуватимуть швидкість, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Завдяки сонячним батареям, об’єкт освітлюється вночі та його вказівники помітні з відстані декількасот метрів. Дорожні знаки та інші елементи обладнані антивандальним покриттям. Наразі завершується асфальтування покриття автодороги. Об’єкт штучного обмеження швидкості буде вже другим на Полтавщині. Перший побудований в м. Лохвиця.

Служба автомобільних доріг

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Містер Фікс 12.11.2017, 02:39
А з"їзди, обочини, поворити? Зима на порозі...
# Кіна не буде 12.11.2017, 03:59
а думають що сніг вирівняє
# Містер Вайт 13.11.2017, 21:23
Якби ще підйоми і спуски нагагодили, то б ціни їм не було 8)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка