b_385_225_16777215_00_images_news_2017_detektor.jpg

Ну що ж, дорогі друзі, гарна річ – соціальні мережі... І почуєш, і побачиш... чого й не сподіваєшся. Ось і цими днями у стрічці новин мережі «Фейсбук» з’явилась інформація осіб, які приїздили до Семенівської ОТГ за досвідом: facebook.com/ReznikNikolay.

Схоже, у них ще немає чіткого уявлення про децентралізаційні процеси. Вочевидь, люди ще вивчають досвід, не спішать, думають, зважують, оцінюють. Але, прочитавши їхні враження, склалася думка, що їм була донесена не зовсім достовірна (або зовсім не достовірна) інформація.

Пост (стаття у соцмережі) наших гостей викликав шквал емоцій та думок жителів Семенівщини і, в першу чергу, мешканців Семенівської ОТГ, котрі звернулися до нашої редакції з проханням висвітлити й інші аспекти цієї однобокої новини.

Поважні гості зрозуміли, що в нас уже все вирішено. Об’єднана громада – це все, ліки від усіх наших бід... Семенівській ОТГ – усе поза чергою?..

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_11_riznyk.jpgПро що ж іде мова? Конкретно так, «від душі» жителі Семенівки відреагували на написану «інфу» за результатами зустрічі представників Опішнянської селищної ради і Семенівської ОТГ. Семенівський мер розповіла зіньківській делегації про багато добрих справ, яких, звичайно, немало, повела на дитячу площадку, назвавши її облаштованим центральним парком із фонтаном. До 2-річних здобутків ОТГ додано збудовану дорогу, тільки незрозуміло яку, Будинок захищеної старості, який насправді ще недобудований (на наше переконання відкриють його на наступні вибори мера), – невже це все наше майбутнє, радість і перспектива!!! Люди, що слухали «інфу», не винні. Порцію «макаронних виробів» отримали. Відповідно, відреагували.

Але ж усі все бачать, уміють читати і заходять на офіційні сайти! Інтернет може бути й корисним, якщо вміти правильно ним користуватися, то й приємно було б, якби селищний голова була об’єктивною. Але це в ідеалі... Чому б не розповісти гостям про відчутну допомогу із державного бюджету за безпосереднього сприяння народного депутата Костянтина Іщейкіна, на ті ж таки дороги – капітальний ремонт центральної дорожньої артерії, в тому числі й селища. Це й не дивно, адже Костянтин Євгенович є головою підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У рамках Програми соціально-економічного розвитку, за кошти так званого «соцеконому», при сприянні К. Є. Іщейкіна придбано 14 комп’ютерів, 2 комплекти меблів для початкової і старшої шкіл, 4 сучасні навчальні кабінети природничо-математичного профілю для Семенівських НВК, про що ішлося у згаданому пості. До речі кажучи, за словами помічника нардепа Юрія Костюка, такі сучасні навчальні кабінети в наступному році прикрасять класи Оболонської ЗОШ. Тренажерний зал – також далеко не заслуга ОТГ, а батьківського комітету, відділу освіти, молоді та спорту РДА (офіційні копії документів надаємо):

 Копії документів  Копії документів  Копії документів
 Копії документів  Копії документів  Копії документів
 Копії документів  Копії документів  Копії документів
 Копії документів  Копії документів  Копії документів

До речі, вікна у НВК №2 замінено завдяки участі району з 2009 року (голова районної ради В. Є. Книш, директор Г. М. Сірченко) у проектах ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (загалом 339 тис. грн.), у НВК №1 – за рахунок батьківських коштів!

Та найбільше вражає те, що ніби зараз район просить кошти в ОТГ! Напевно, це такий спосіб дискримінувати районну владу, але насправді вона не просить, а вимагає кошти, передбачені в бюджеті ОТГ, віддати їх користувачам послуг, що проживають на території громади! Та й Семенівська ОТГ повинна сама розуміти важливість передачі трансфертів, щоб зберегти усі заклади інфраструктури, які надають послуги мешканцям громади, аби не допустити скорочення у центральній бібліотеці, дитячій музичній школі, терцентрі, районному музеї, районному Будинку культури! Ось заради чого необхідно не просити, а мати державницьку позицію – діяти виважено! А заявляти голослівно, що районні ради проти створення ОТГ, – це хіба не привід дискредитувати їх?

P. S. Сьогодні ЦВК оголосила перші вибори в Оболонській ОТГ та додаткові в Семенівській ОТГ. І відразу ж знайшлося безліч охочих розповісти про те, як багато вони зробили для своєї громади: то дитячий садок в Оболоні вони повністю відремонтували і забезпечують усім необхідним, то проект стадіону в Семенівці зробили особисто вони і т. д. (є де розгулятися нашому «Детектору»)... Якщо без сарказму, – не треба дурити людей! Усе рано чи пізно стане зрозумілим.

Шановні виборці, якщо у вас є сумніви в тій чи іншій інформації, яку до вас доносять користувачі брудних технологій та кандидати в мери і депутати, звертайтесь до «Вісника Семенівщини». Ми перевіримо цю інформацію на «Детекторі побрехеньок» і донесемо до вас правду. Звертаємось до учасників виборчого процесу: змагайтесь чесно і не треба приписувати собі чужі здобутки, роблячи це театрально, кукольно і неправдиво!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # Засиратор жизнєй брехунів 22.11.2017, 13:29
:roll: язик не горобець :sigh: не думає що каже 8))

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка