b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_rai_rada_winter.jpg

Сьогодні у районній раді відбулося формальне засідання бюджетної комісії, що повинно було відбутися 30 листопада, але нараду провели лише сьогодні і лише формально. «Чому формально?», – запитаєте ви.

Та, напевно, тому, що наших народних обранців більше турбують власні інтереси та політичні дивіденди, ніж думка виборців. У той доленосний для району час, коли треба формувати бюджет, на засідання постійної комісії з’явилося лише три депутати: голова комісії Юрій Черевик («Батьківщина»), Валерій Книш («Рідне Місто»), Сергій Губаренко («Свобода»).

Присутні депутати обговорили ряд питань, серед яких – про внесення змін до районної Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Семенівському районі на 2013-2017 роки, а саме про збільшення обсягів створення місцевого матеріального резерву на 50 тис. грн. для придбання додаткових інструментів.

У зв’язку із приєднанням чотирьох сільських рад до Семенівської ОТГ піднімалися питання про передачу шкіл, що знаходяться на території відповідних громад та про вихід Семенівської районної ради зі складу засновників цих навчальних закладів до 1 січня 2018 року.

Також було розглянуто питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Семенівщини» Супруненко Ніні Антонівні за поданням Товстівської сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецької сфери, збереження і примноження історично-духовних надбань та народних традицій рідного краю, активну громадську діяльність. Як відомо, Ніна Супруненко є українською поетесою, членом Національної спілки письменників України та уродженкою села Новоселиця. У ході розгляду цього питання Валерій Книш, хоча і не маючи заперечень щодо присвоєння звання, але звернув увагу на те, що останнім часом такі регалії присвоюються лише діячам мистецтва та культури, а не, для прикладу, вченим, що мають значні досягнення у науковій сфері. Присутні погодилися з тим, що останні теж заслуговують на визнання та нагороди.

На жаль, рішення щодо обговорюваних питань через неправомочність сьогоднішнього засідання, будуть прийняті завтра перед сесією. Хочеться задати питання депутатам: навіщо ви вирішили взяти на себе представницький мандат, якщо він для вас нічого не значить?

І на правах реклами нагадуємо, що завтрашнє сесійне засідання буде транслюватися на нашому сайті, тож ви зможете дізнатися чи будуть наші народні обранці розважливі чи знову будуть брати участь у передвиборчій агітації замість виконання своїх прямих обов’язків.

Тетяна КОРНІЙЧУК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+6 # Кот 04.12.2017, 21:29
А где "аграрники". Вроде зима, посевной и уборочной страды нету. Может в спячке как медведи - или в песке как страусы?
+3 # Роза 04.12.2017, 21:47
Вони не ведмеді, а кроти (не коти), тому що кротам потрібно більше земельки!!!!! Особливо для "царька" кротів!!!!!)))))
+2 # Вічно молода подружка очільників 07.12.2017, 19:28
0 # мішель 05.12.2017, 11:00
Постійна комісія з питань бюджетно-фінансової
та інвестиційної діяльності
Голова постійної комісії: Черевик Ю.Б.
Члени комісії: Книш В.Є., Семигреєнко С.В., Губаренко С.М., Єлагіна Ю.А., Горошинський С.В., Пилипенко М.Г.
+3 # Romashka 05.12.2017, 13:22
Яка різниця, що там засідання бюджетної комісії знову не відбулося, головне - вони за чесні вибори! :lol:
+4 # Лара Крофт 05.12.2017, 17:10
Вобщє не пойму зачєм нужні постійні комісії. Можна подумать їх рішення на шось вліяють!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка