b_385_225_16777215_00_images_news_2017_12_c1549f5b7de130aa845d1b9a62aada87.jpg

У 2017/2018 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року 2018» проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Для участі у І (районному) турі зареєструвалися 10 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району. За результатами розгляду матеріалів, поданих до оргкомітету конкурсу, учасниками заключного етапу, який відбувся 1 грудня на базі Семенівського НВК №2 стали вчителі-професіонали, творчі, відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.

Це учитель української мови та літератури Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. Раїса Іванівна Зеленець, учитель української мови та літератури Устимівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Іванівна Пономаренко та учитель фізичної культури Семенівського НВК №2 Марина Володимирівна Фроленкова.

У ході конкурсних змагань учасники презентували власний педагогічний досвід, провели відкриті уроки, виконали практичну роботу з фаху, методики викладання навчальних предметів, психології та педагогіки, провели майстер-класи «Я роблю це так».

Переможцем районного туру в номінації «фізична культура» стала Марина Фроленкова, в номінації «українська мова та література» Раїса Зеленець. Переможці та лауреати конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА та цінними подарунками.

Усіх учасників конкурсу привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Людмила Лопата і начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Наталія Петухова.

Галина ПОЛУПАН,
завідуюча Семенівським РМК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # принцеска 08.12.2017, 15:19
Молодці переможці! Успіхів їм в обласному етапі!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка