b_385_225_16777215_00_images_news_2018_01_dsc05498.jpg

11 січня у райдержадміністрації відбулася зустріч сімей загиблих учасників антитерористичної операції Семенівського району з представниками громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

У домашній атмосфері за чашечкою чаю учасники заходу обговорили проблеми та побажання у подальшій співпраці. Візит голови громадської організації Івана Петренка, учасника бойових дій, військовослужбовця у відставці та Наталії Чепіги, заступника голови організації, матері загиблого учасника антитерористичної операції спрямований на створення відокремленого підрозділу громадської організації в Семенівському районі та на допомогу у вирішенні питань соціального захисту сімей загиблих земляків. Очолити відокремлений підрозділ та опікуватися сім’ями загиблих у нашому районі буде мати Романа Капація Ганна Михайлівна. Родинам надаватимуться юридичні консультації, психологічна підтримка та допомога у вирішенні нагальних проблем.

Під час зустрічі були обговорені наболілі питання, що турбують рідних наших захисників, які не повернулися з бойових завдань. Зокрема, цікавили програми соціального захисту, оздоровлення, питання виділення землі та пільг. На зібранні також були представники управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Підсумовуючи зустріч, заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха наголосив, що усі питання, які виникають у членів сімей загиблих учасників АТО, вирішуються оперативно і запевнив, що й надалі першочергова увага приділятиметься вирішенню їх проблем.

Наприкінці зустрічі всіх привітали із святами та подарували солодкі подарунки. Проведення цього заходу дало можливість здійснити важливу місію: об’єднати людей, які втратили найдорожче в житті – своїх дітей, адже вони мали змогу поспілкуватися між собою, вилити свій біль та отримати надію на те, що подвиг їх дітей залишиться у пам’яті земляків назавжди.

Прес-служба Семенівської райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Tol 13.01.2018, 23:57
ни одной фамилии погибшего. статья ни о чем. только о работе власти.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка