b_385_225_16777215_00_images_news_2015_RidneMisto_Ridne_misto.jpg

Із чим зазвичай асоціюється депутатська робота? Більшість людей пов’язує її з прямим доступом до бюджетних коштів та «просиджуванням штанів» у провладних кабінетах. Проте робота народного обранця містить у собі набагато більше аспектів, аніж ми звикли думати.

Саме тому 25 січня керівником районного осередку політичної партії «Рідне Місто» Валерієм Книшем був проведений методично-консультативний тренінг для народних обранців, котрі отримали депутатський мандат уперше за результатами місцевих виборів 24 грудня, та уже діючих депутатів районної, Семенівської селищної та Оболонської сільської рад.

Головною метою цього зібрання було донести до присутніх, що діяльність народних обранців не повинна обмежуватися походами на сесію та на засідання комісій, що це щоденна праця, яка вимагає самовідданості, готовності пожертвувати своїми інтересами заради суспільних та уважності. Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» чітко визначає права та обов’язки депутатів органів місцевого самоврядування. Валерій Євгенович акцентував увагу на деяких аспектах депутатської діяльності, про які мало кому відомо. Зокрема, він наголосив на праві представників місцевих рад брати участь із правом дорадчого голосу у засіданнях інших місцевих рад та їх органів, загальних зборах громадян за місцем проживання та засіданнях громадських організацій.

Також увагу присутніх було звернено на такі важелі впливу, як депутатський запит, депутатське звернення та депутатське запитання. Та головним меседжем, який намагалися донести учасникам зібрання, було розвіяння туману хибності суспільної думки щодо ролі депутата у життєдіяльності громади. Адже народний обранець повинен діяти виключно в інтересах виборців, а не влади. Це в першу чергу громадський діяч, а не «мішок із грошима», від активності якого залежить добробут рідного краю.

Прес-служба політичної партії «Рідне Місто»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Romashka 08.02.2018, 19:09
Я чомусь сумніваюся, що всі депутати можуть назвати закони, у яких є їх права та обов'язки, не говорячи вже про те, що вони ці закони читали (
# Влад 09.02.2018, 17:00
Так своєї ж думки не мають ,сказали" солідні люди" іти в депутати, значить треба йти ,а не послухаєш то з роботи попросять.Хто не з нами той проти нас.Люди це бачать і розуміють,але попали в залежність ,хоч не хоч а приходиться займаться шліфовкою заднього моста покровителів.Отак і живуть більшість,а жаль. :-*
# Влад 10.02.2018, 09:40
https://www.youtube.com/watch?v=V_t_Q6m_CYg

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка