b_385_225_16777215_00_images_news_2018_05_64_main.jpg

Творчий захід під такою назвою до Дня народження М. В. Гоголя проводить Шишацький осередок Всеукраїнської організації інвалідів на території Національного музею-заповідника Миколи Гоголя для людей з обмеженими фізичними можливостями з метою їх творчої реабілітації та інтеграції в суспільство.

У заході взяли участь творчі колективи інвалідів з п’яти районів області: Полтавського, Карлівського,  Шишацького, Хорольського, Семенівського. І щоразу творчі колективи демонструють високу виконавську майстерність не тільки у народних піснях, а й авторських. На подвір’ї біля будинку-музею звучала і прекрасна авторська поезія, пісні та гумор. Гості свята та близько 50 його учасників не відчували, що аматори сцени-люди особливі.

Працівники Національного музею-заповідника М. В. Гоголя щиро і привітно зустріли гостей заходу та провели цікаву екскурсію в головному будинку, у будиночку де жив і працював Микола Гоголь та в родинному парку біля ставка, де розташований кам’яний грот. Гарна природа, вдале архітектурне поєднання споруд, які будувались за власними ескізами Миколи Гоголя, створили неабияку товариську атмосферу, викликали незабутнє враження від побаченого історичного минулого. Також працівники музею переодяглись в матір письменника Марію Іванівну та найменшу сестру Ольгу і провели екскурсію мовою оригіналу тих часів, що відтворило відповідну атмосферу. Нові відомості про життя письменника та його родини, збагатили знання нашої делегації.

Ще багато різної цікавої інформації отримали учасники заходу від його організаторів, зокрема Інни Віталіївни Білокіз, голови Шишацької організації інвалідів, за що висловлюють велику вдячність і повагу.

Доброзичливість, щирість, хороший позитивний настрій та радість зустрічі учасники заходу повезли по своїх домівках.

Любов ГРЕК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка