b_385_225_16777215_00_images_news_2018_05_IMG_20180512_105827.jpg

На постаменті, на вершині, стоїть у величі Кобзар, вдивляється в безмежну даль, і бачить неньку Україну – свій милий, любий, рідний край.

У славне історичне місто Канів були запрошені представники Семенівської районної організації інвалідів для участі у фестивалі «Дніпровські хвилі», на який з’їхалися учасники з різних куточків України.

Перший день заходу запам’ятався присутнім привітною та теплою атмосферою зустрічі організаторів фестивалю. В залі було виставлено велику кількість робіт народно-прикладного мистецтва та проведено фестиваль, в якому прозвучали веселі та ліричні пісні, прочитана поезія та гумор, а також авторські вірші. Прозвучали інструментальні мелодії, а коронним номером був зворушливий танок на візку у виконанні господарів фестивалю, подружньої пари Наталії та Миколи. Глядачі тепло сприймали виступи учасників, нагороджуючи їх бурхливими оплесками. Всі учасники були нагороджені дипломами та подарунками.

Від нашої організації виступили: Третяк Євген виконав пісню під гітару «Черемшина», авторська пісню «Продвинуті бабки» виконали О. Дреєва, Н. Неліпа та Л. Грек, та ансамбль в складі О. Дреєвої, Н. Неліпи, Л. Грек та Г. Лавріненко виконали пісню «Кольори життя».

Другий день розпочався з ознайомлення історичної спадщини міста Канева. Було проведено екскурсії в Свято-Успенський храм, де настоятель храму провів молебень за здоров’я присутніх людей з обмеженими можливостями, за їх силу волі в боротьбі з недугами. На території храму відвідали музей народно-декоративного мистецтва, де були представлені картини, вироби зі скла, кераміки та дерева, ткані гобелени, панно, старовинний український одяг, притаманні Черкаській області. Всі присутні побували на місці поховання Тараса Шевченка на «Чернечій горі», де було зроблено фото на згадку, а також відвідали музей великого поета, художника та пісняра. Екскурсовод музею цікаво розповідала про життя та творчість Т. Шевченка та відповідала на численні запитання учасників заходу.

Після смачної козацької ухи та кулішу кожен учасник проявив свої спортивні здібності в грі з бочче, городків, метання кілець, попадання м’яча в кільце та у влучному вистрілі.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка