img_5722.jpg

8 червня в приміщенні малого залу райдержадміністрації відбулася методична нарада для фахівців із соціальної роботи Семенівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Нараду проводила директор центру Катерина Ніколенко, яка проаналізувала результативні показники діяльності фахівців центру та провела моніторинг виконання доручень за 5 місяців 2018 року. Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Наталія Лопата зосередила увагу фахівців на дотриманні термінів виконання звітів та доручень директора центру.

Обговорено питання здійснення заходів щодо залучення дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та із малозабезпечених сімей для оздоровлення у КДОТ «Світанок» протягом оздоровчого періоду поточного року.

До участі в нараді були запрошені представники відділу «Семенівського бюро правової допомоги» та центру ПМСД для інформування фахівців з наступних питань. Заступник начальника відділу «Семенівського бюро правової допомоги» Олена Вареник ознайомила присутніх із порядком виконання судового рішення, роз’яснила механізм стягнення аліментів, а саме: можливість оформити аліменти за взаємною згодою шляхом підписання договору у нотаріуса; порядок стягнення аліментів через суд; мінімальний розмір аліментів на дитину; порядок зміни розміру аліментів; дострокове припинення виплати аліментів; посилення відповідальності за несплату аліментів та обмеження, що застосовуються до боржників; стягнення пені за прострочення сплати аліментів; створення Єдиного реєстру боржників; стягнення аліментів на повнолітню дитину, що продовжує навчання та деякі інші питання.

Заступник головного лікаря центру ПМСД Віталій Черевко поінформував про проведення національної кампанії «Обери свого лікаря», в ході якої кожен пацієнт може самостійно, на свій розсуд, незалежно від місця проживання та реєстрації обрати бажаного лікаря первинної ланки медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) у будь-якому закладі охорони здоров’я. Наголосив на необхідності посилення активності жителів району щодо укладання декларацій з лікарями сімейної медицини. Роз’яснив куди звертатися для підписання декларацій та які документи для цього потрібні.

У ході наради фахівці брали активну участь в обговоренні перелічених тем та отримали інформаційні матеріали від відділу безоплатної правової допомоги.

Семенівський РЦСССДМ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Великий засранець 12.06.2018, 21:38
Катя чого в центрі не сіла?не розтраюй мене ;-)
# Лара Крофт 14.06.2018, 19:23
нє,ну в самом ділі Катюха! строгіше там зними :D :D

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка