Звернення Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України та єпископату українських Церков до Вселенського Патріарха з проханням надати автокефалію Православній Церкві в Україні знаходить дедалі більшу підтримку в українському суспільстві.
На Полтавщині упродовж травня-червня 2018 року це питання було внесено на розгляд сесій цілого ряду місцевих рад, повідомляє прес-служба Полтавської єпархії УПЦ КП.
Зокрема, депутати районних і міських органів самоврядування, об’єднані територіальні громади відгукнулися на відповідне письмове звернення керуючого Полтавської єпархії архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора з проханням висловити свою підтримку справі надання Томосу Вселенського Патріарха про автокефалію Православної Церкви в Україні «заради зміцнення незалежності нашої країни, духовної та національної єдності нашого народу та плідного міжконфесійного діалогу в нашій країні».
Відповідні рішення ухвалили Гадяцька, Кобеляцька, Лубенська, Полтавська районні ради, Кременчуцька міська рада. І цей процес триває. Готуються внести аналогічне питання на розгляд сесій Глобинська, Хорольська райради та, зокрема, Семенівська, цієї середи, 27 червня.
Нагадаємо, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір 2 червня відвідав Семенівщину.


Коментарі
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших люд
Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.
Oleg 25.06.2018, 07:39
Я не розумію,яке відношення органи державної влади мають до релігії,церква і школа відокремлені від держави.Невже немає більш нагальних проблем.
Україна - країна беззаконня, де панує диктатура олігархічної влади.
№ 80
ПОСТАНОВА ПОЛІТБЮРО ЦК ВКП(б)
ПРО ПЛАН ХЛІБОЗАГОТІВЕЛЬ ПО УКРАЇНІ З ВРОЖАЮ 1932 р.
21 липня 1932 р.
Во изменение решения ПБ от 16 июля принять предложение тт. Любченко и Чубаря, установив план хлебозаготовок по Украине по колхозам 4835,2 тыс. т, в том числе МТС- 3263 тыс. т, по единоличному сектору - 996,1 тыс. т, а всего - 5831,3 тыс. тонн.
ЦПА ІМЛ при ЦК КПРС. Ф. 17. Оп. 3. Спр. 893. Арк. 9.
Оце горе,а ви якісь там храми обсмоктуєте