Саме на свято Івана Купала зустрічаються стихії – Вогонь і Вода, а трави набувають чарівної сили. Адже в Купальську ніч розквітає квітка щастя – квітка папороті.

Родзинкою Купальського дійства спав обряд символічного сватання головних персонажів – Купала і Марени, які уособлюють чоловіче (сонячне) і жіноче (водне) божества, в якому взяли участь Катя Маленко, Оксана Сушко, Валерія Кириченко, Таня Шостака, Дмитро Алямський, Павло Капурін та Олександр Шостака. Кульмінацією урочистостей став прихід гостей Водяного (в ролі якого виступив Владислав Микитенко) та Вогневого (якого майстерно зіграв Євген Кір’ян), які і розпалили Купальське вогнище.Бажаючі йдуть у ліс шукати ту полум’яну червону квітку парами. Хтось намагається знайти за її допомогою скарби, а хтось знаходить своє щастя – кохання. А ми, працівники та аматори Погребняківського Будинку культури маємо щастя вже третій рік поспіль дарувати гарний настрій на Свято Івана Купала своїм найдорожчим глядачам – погребняківцям та гостям села. А також знайомити їх з народними традиціями та обрядами.

Сцену Будинку культури прикрашали стилізовані декорації. Із вітальним словом до присутніх звернувся директор ТОВ «Семаль» Анатолій Литвиненко. Свято розпочали ведучі Оксана Зеленець та Владислав Литвиненко. І вже традиційно лине музичне вітання від директора Погребняківського Будинку культури Вікторії Мироненко, яка і підготувала це свято. Солісти БК Олена Микитенко, Валерія Кириченко, Владислав Литвиненко та наймолодша учасниця свята Ліза Кириченко порадували односельців виконанням різнохарактерних пісень. Владислав Литвиненко веселив глядацьку аудиторію виконанням гуморесок.

Фінансову підтримку свята забезпечили Микола Білоцерківець (ФГ «Білоцерківець»), Іван Пузир (ФГ «Пузир») та Анатолій Литвиненко (ТОВ «Семаль»). Купальське багаття поступово згасало, а разом з ним і веселе та різнобарвне свято літнього сонцевороту. Та все ж, майже до ранку всі охочі насолоджувалися танцями на запальній дискотеці.

 Погребняки  Погребняки  Погребняки

Вікторія МИРОНЕНКО,
директор Погребняківського СБК

Оболонь

 Оболонь  Оболонь  Оболонь

Пузирі

Купальське свято – одна з давніх традицій нашого народу. Сьогодні воно осучаснюється, і на святкування Івана Купайла, яке відбулося у Пузирях минулої п’ятниці, жителі та гості села могли поспівати в караоке та потанцювати на святковій дискотеці. Не обійшлося і без традиційних купальських вечорниць, частування юшкою, та кашею. Свято відбулось завдяки ТОВ «АФ Дніпроагролан», ПП В. М. Зімовченко, Пузирівської сільради.

Рибою на юшку забезпечили Біляківський відділок ТОВ «Сапсан-Семенівка» (Ніна Стеценко) і депутат райради Валерій Книш («Рідне Місто»), а далі справа була за майстрами кулінарної справи – Володимиром Бородаєм та Лілією Бородай, котрі варили юшку, кашу – Світлана Мисюра і Любов Ярошенко. У незабутній концертній програмі взяли участь колектив місцевого Будинку культури (директор Світлана Черевко) та сільська молодь.

Пузирівська громада в особі сільського голови Юлії Жидок висловлює найщиріші слова подяки всім небайдужим за організацію та проведення свята.

 Пузирі  Пузирі  Пузирі

Очеретувате

 Очеретувате  Очеретувате  Очеретувате

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+2 # Засиратор жизнєй брехунів 12.07.2018, 11:59
помню як колись в семенівці один в костьор пригнув :oops: навєрно того більш не празнують |-) |-) |-) |-)
+2 # мішель 12.07.2018, 12:38
Все набагато простіше...В Семенівці паями не розживешся. то чого з нею панькатись... ;-)
+6 # Україночка) 12.07.2018, 13:25
але справді... чого не празнували в Семенівці? день молоді празнували, а купала - ні... Не чесно це!
-4 # Містер Вайт 12.07.2018, 18:50
На День мололі вже все поїли і на Купала нічого не лишилось
-7 # Кіна не буде 12.07.2018, 19:14
Цитую Містер Вайт:
На День мололі вже все поїли і на Купала нічого не лишилось

та там і молоді не було.... самі пенсіонери
0 # Роза 13.07.2018, 08:58
При чому тут День молоді до Купала????? Ти дивись які!!!!!!!!!!
+4 # белка 12.07.2018, 13:32
це називається - празнуйте дома в ванній :P
+5 # Україночка) 13.07.2018, 16:24
ага, і стрибайте через плиту, да? |-)
+2 # володя 16.07.2018, 09:26
языческий праздник.мы же в 21 веке живем товарищи!
+1 # Кіна не буде 16.07.2018, 11:02
Цитую володя:
языческий праздник.мы же в 21 веке живем товарищи!

вірно... що язичнинй празник....а ми православні під час посту влаштовуємо всякі язичні веселощі....то які ж ми православні?
+2 # мішель 16.07.2018, 11:11
Отож такі ....Які є...Грішні...ой грішні.... :eek: :eek: ^_)
0 # Кіна не буде 16.07.2018, 11:18
учора бачу іде чоловік у червоних шароварах з гармошкою - значить очередне гульбище буде....на сході війна гинуть і калічаться наші хлопці вся Семенівка в руїнах (два молокозаводи,цукрозавод,хлібза вод)заросли бурянами а ми гуляємо та веселимось -це кощунство

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка