b_385_225_16777215_00_images_news_2018_08_38717368_1885083245129334_3730576454065324032_n.jpg

6 серпня відбулося урочисте відкриття підрозділу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської райдержадміністрації у с. Заїчинці.

У заході взяли участь народний депутат Костянтин Іщейкін, помічник нардепа, депутат Оболонської ОТГ Юрій Костюк, голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко, заступник голови РДА Артем Даценко, начальник управління соціального захисту населення Жанна Гіріч, сільські голови Роман Мидловець (Біляківський), Владислав Тороп (Очеретуватський), Юрій Романюк (Василівський), депутати районної ради Вадерій Книш та Василь Матвієнко, представники агроформувань та жителі сіл Заїчинці та Бакумівка.

Територіальний центр є однією з основних складових системи соціального обслуговування громадян у районі. З відкриттям відділення у відвідувачів терцентру з’явилась можливість отримувати перукарські послуги, послуги з прання білизни та одягу, послуги робітника з ремонту одягу.

Як повідомила директор терцентру Світлана Феніч, соціальні послуги отримуватимуть жителі Біляківської, Заїчинської, Василівської громад. Вона відзначила, що допомога керівництва району, голови села Сергія Сироти, народного депутата Костянтина Іщейкіна, депутатів районної ради Сергія Семигреєнка, Валерія Книша, Василя Матвієнка, місцевих сільськогосподарських підприємств «Говтва» (керівник Володимир Колесніченко), ТОВ АФ «Степове» (Станіслав Комар), ПАФ Україна» (Герой України Іван Балюк) стала визначальною, адже завдяки їй відділення забезпечене сучасними меблями та засобами обслуговування, приміщення відремонтоване та чекає на відвідувачів.
В своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Віктор Федоренко зазначив, що в Семенівському районі щороку збільшується кількість літніх людей, які потребують соціальних послуг, опіки, уваги зі сторони влади. «Тому відкриття відділення територіального центру буде сприяти розширенню надання безкоштовних соціальних послуг і допомоги вразливим категоріям населення: особам з обмеженими можливостями, одиноким пристарілим громадянам, які не можуть самостійно вирішити свої проблеми». Він щиро подякував соціальним працівникам за сумлінну працю та небайдужі серця. Як відмітив депутат районної ради Валерій Книш, зачасту ці заклади є осередками спілкування між людьми, тому несуть їм важливу місію – розради та розуміння того, що їх досвід, уміння, знання потрібні нам у повсякденному житті.

Депутат Верховної Ради України Костянтин Іщейкін наголосив, що, незважаючи на складну економічну, політичну ситуацію, влада всіх рівнів не залишає осторонь незахищені верстви населення. «Доказом цього є сьогоднішнє відкриття сучасного затишного і світлого приміщення, що є знаковою подією для району. Люди, які, з тих чи інших причин, позбавлені піклування рідних, на схилі літ мають відчувати тепло і опіку з боку держави, бо вони на це заслужили. І обов’язок місцевої влади, бізнесу, активних громадян це забезпечити», – додав народний обранець та сказав немало теплих слів на адресу колективу терцентру.

Звичайно, святковий захід не обійшовся без гарних українських пісень у виконанні народного ансамблю «Подоляни». Також усі бажаючі могли переглянути виставку робіт жителів громади, оглянути кімнати підрозділу, почастуватися солодощами.

За матеріалами Семенівської райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Romashka 10.08.2018, 14:30
Ооо! Не лише Милашевич про пенсіонерів дбає :lol:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка