b_385_225_16777215_00_images_news_2018_11_IMG_2564.JPG

Нашому народові завжди були притаманні чуйність, доброта, милосердя. Вважалося цілком закономірним і природним допомогти нещасному, знедоленому, дати притулок бездомному, поділитися з голодним шматком хліба, захистити скривдженого, немічного або старого.

У житті людей необхідні чуйність, доброта, і не тільки для тих, хто її потребує, а для тих, хто нею ділиться. Допомогти людині може навіть добре слово.

Проживає в селі Богданівка інвалід, пенсіонер Микола Васильович Мартиненко, який, незважаючи на свої фізичні вади, обслуговує себе та доглядає матір, якій уже 94 роки. Учні школи не стоять осторонь проблем односельців, тому вирішили допомогти прибрати обійстя цьому мужньому чоловікові та Людині з великим, добрим серцем.

Важко переоцінити значення і роль доброти та чуйності в людському житті. Ці два почуття – це два гаранти, на яких тримається весь світ. Тож спробуймо разом не забувати про їхню важливість, спробуймо знову зробити їх актуальними і звичними у загальному вжитку. Нехай світ знає, що людські чуйність і доброта ще далекі від своєї смерті, доки існують люди, які мають небайдужі серця і завжди готові прийти на допомогу.

Любов КОСТЯНА,
учениця 10 класу Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Romashka 06.11.2018, 15:00
Молодці, безумовно! Так тримати! 8) Але дуже б хотілося, щоб добрі справи робилися кожного дня, а не лише заради замітки в газету :oops:
# Засиратор жизнєй брехунів 07.11.2018, 22:31
хто то там говорив шо піанєри перевились 8) то помойму луценко казав шо вєгним путьом ідьотє тавагіщі......чи не він :-? :oops:
# Друг Алины Кабаевой 08.11.2018, 20:56
Хорошая заметка, хорошая идея и хорошая реализация, молодцы!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка