Першої неділі листопада своє професійне свято відзначали працівники соціальної сфери. Їх робота часто залишається непоміченою, але є дуже важливою. Соціальні працівники знаходяться поряд з людиною в найскладніші дні її життя, допомагають ділом і добрим словом.

З нагоди цього дня 2 листопада в актовій залі районної ради відбулося святкування, на якому працівників управління соціального захисту населення РДА та територіального центру соціального обслуговування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення пенсійного фонду в районі, районного центру зайнятості, міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування привітали з професійним святом, кращим — вручили почесні грамоти та подяки.

Щирі вітання для працівників та ветеранів соціальної сфери звучали з вуст голови Семенівської РДА Віктора Федоренка, голови Семенівської районної ради Віктора Юрченка, голови Оболонської сільської ради Бориса Пустовойтова, Заїчинського сільського голови Сергія Сироти, заступника голови Семенівської селищної ради Алли Оніпко, представників районної організації політичної партії «Рідне Місто» Тетяни Корнійчук та Лідії Курас.

Для всіх присутніх на святі дарували позитивні емоції та створювали хороший настрій Вікторія Проскурня, Світлана Дяченко, Вікторія Мироненко, гурт «Барви» й хореографічний колектив «Щаслива зірка».

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Засиратор жизнєй брехунів 07.11.2018, 22:26
а ну подскажіть мені чого це опг так празніками перебирає :zzz тута треба а день учітєля не треба?? :eek: :eek:
# Друг Алины Кабаевой 08.11.2018, 21:00
С опозданием,но присоединяюсь к поздравлениям, комфортной работы и хорошего кеша в карман.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка