ТОВ «ТРК-Інформ» продовжує ретроспективу своїх відеоархівів на сторінках сайту «Семенівські вісті».

Шановні відвідувачі нашого сайту! На цьому рубрику-ретроспективу завершено. На жаль, нам вдалося знайти лише частину відеозаписів «Семенівського ЧАСу» (більша частина випусків не збереглася). Усе ж, дякуємо за ваші схвальні відгуки, будьте й надалі з порталом «Семенівські вісті»!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Роза 03.12.2018, 21:37
Ой, вей, ці листівки!!! Чорні піар-технології вже тоді працювали на повну)))))))
# святослав 03.12.2018, 21:52
Дуже символічно і показово,що разом з кінцем бандитської ригівської ,,епохи,, яку тут висвітлювали її представники,.рубрику-ретроспе ктиву завершено,,.Далі розпочався яскравий і цікавий, хоча й короткий період помаранчевого НАРОДОВЛАДДЯ , про який ,,чомусь,, частина випусків не збереглася ,,!Хоча народна пам'ять свою історію не забуває, як і тих,хто був з ним, а хто його використовував і сьогодні також. Хоча - всьому свій час !
# святослав 03.12.2018, 22:04
Роза . Ти права . Цей ролик і є тим самим зразком ,,чорної піар -технології,, ригів , хоча . те що було далі , і чим вони закінчили , на чолі з державним злочинцем і ВБИВЦЕЮ невинних людей -януковощем ,є жахливою сторінкою у нашій історії . І ця сумна історія - продовжується і нині - у вигляді ,,перефарбованих,, ригів . які так і не змінили свою злочинну суть ! Тож будьте пильні , щоб зло не продовжувалося занадто довго !
# вася 04.12.2018, 08:26
святослав,ти знаэш що ні один президент не зробив нічого хорошого,а останній якого до влади привела ваша гопкомпнія по руйнації України як держави перевершив усіх попередніх.Навіть Янукович в зрівнянні з останнім видається ангелом.
# мішель 04.12.2018, 09:03
Цитую вася:
святослав,ти знаэш що ні один президент не зробив нічого хорошого,а останній якого до влади привела ваша гопкомпнія по руйнації України як держави перевершив усіх попередніх.Навіть Янукович в зрівнянні з останнім видається ангелом.

АГА....А НГЕЛОК З КРИЛЬЦЯМИ....Тільки жареним запахло.так і полетів у вирій.разом зі своєю зграєю.. |-)
# Роза 04.12.2018, 19:54
От тільки тут якраз показано технології від Ющенка і його партії!!!!!)))))
# святослав 04.12.2018, 21:38
Роза ! А ти знаєш , що таке ,,технології,, , а що таке ,,буклети,, якими януковощ просто засипав усі сортири ? Ющенку далеко було з ним у цьому змагатися , тому люди САМІ й випускали та писали від руки агітки за СВОГО - НАРОДНОГО президента . Невже так швидко забулося ? Не всім !

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка