b_385_225_16777215_00_images_news_2019_01_11012019tercentr.jpg

Новорічні свята завжди були однією з найважливіших подій у житті кожної людини. Адже саме в такі дні родина збирається разом за одним столом, щоб об’єднатися, поспілкуватися та відчути дружнє тепло.

Саме тому 11 січня вкотре в приміщенні територіального центру зібралися однією родиною підопічні терцентру та запрошені гості. Кожен присутній на цьому заході занурився у прекрасну святкову атмосферу, і відчув тепло та щире відношення до себе завдяки талановитому народному фольклорно-етнографічному ансамблю «Криниця» (художній керівник Лідія Деркач, музичний керівник Володимир Чернецький) та чарівній ведучій Ліні Гетьман, які завітали до терцентру з концертною програмою з села Веселий Поділ. Свій виступ колектив розпочав віночком українських колядок та дзвінких щедрівок. Пісенна жартівлива сценка, українські народні пісні та вірші у виконанні учасників ансамблю подарували гарний настрій присутнім пенсіонерам.

Адміністрація терцентру щиро дякує всім членам колективу і ведучій за чудовий концерт, а також в. о. старости Веселоподільського старостинського округу Інні Календар за організацію надання транспорту.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка