Протягом 2018 року у Семенівській об’єднаній територіальній громаді з’явилось чимало нового. Найбільшим проектом громади та найгучнішим об’єктом області стало відкриття першого в Україні Будинку захищеної старості. Він розрахований на одночасне перебування 30 людей.
З’явилися у громаді й нові дитячі майданчики – у Липнягах, Веселому Подолі, Семенівці, Паніванівці та Товстому, а також вуличний майданчик з тренажерами у Семенівці.
![]() |
У НВК №1 замінили вікна, у Семенівці, Паніванівці та Веселому Подолі зробили вуличне освітлення.
![]() |
Більше, ніж на 4 млн. грн. відремонтували дорожнє покриття.
![]() |
У 2018 році оновили ДЮСШ (1 млн. грн.), філії якої є при інших ЗОШ та НВК громади, який відкрили у січні цього року. У ній навчається у 15 навчально-тренувальних групах 274 учні, з таких видів спорту як волейбол, футбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, боротьба, дзюдо.
У Семенівській громаді активно пропагується здоровий спосіб життя, місцева влада підтримує розвиток масової фізичної культури та спорту серед усіх категорій населення та участь у районних та обласних змаганнях.
![]() |
У Семенівській ОТГ проводять чимало культурно-масових заходів, які стають щорічними. У 2018 році вперше відбувся регіональний фестиваль «Українські мотиви осені», його також планують проводити щорічно.
![]() |
У громаді є 8 сільських будинків культури. Селищна рада надає всебічну підтримку народним аматорським фольклорним колективам «Криниця», “Журавка», «Подоляночка», зразковому хореографічному колективу «Фурор», музичному колективу «Резонанс» та аматорській студії «Веселка».
![]() |
«В нас працює Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, в якому навчається у 9 групах 122 учні, адже всебічний розвиток дітей – це один з головних напрямів нашої роботи. Діти – наше майбутнє», – зазначила заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко.
Селищна рада надає фінансову допомогу Центру ПМСД (доплачують зарплати фельдшерам, щомісячно виділяють кошти на придбання медпрепаратів в амбулаторії) та надають адресну одноразову матеріальну допомогу на лікування.
![]() |
«У Семенівській ОТГ працює 6 сімейних лікарів та педіатр. Всі з лікарів громади набрали максимальну кількість декларацій, хоча ще не всі мешканці «обрали свого лікаря». Маємо нестачу лікарів. Телемедицини у громаді ще не має, маємо змогу лише передавати кардіограми», – розповіла головний лікар Семенівського Центру ПМСД Тамара Мазанько.
Цьогоріч у Веселому Подолі збудують амбулаторію загальної практики сімейної медицини, в якій і буде телемедицина за чотирма напрямами.
![]() |
«Не дивлячись на те, що найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб, ми все одно намагаємось збудувати щось нове та відремонтувати старе. Беремо участь у різноманітних конкурсах. Так, наприклад, на «Бюджет участі Полтавської області» у 2018 році ми подали 4 проекти, 3 з яких перемогли. Будемо й надалі розбудовувати нашу громаду, адже маємо ще чимало цікавих проектів, поява яких є досить важливою для громади, які необхідно реалізувати», – сказала голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич.
Нагадаємо, що Семенівська громада утворилась в жовтні 2015 році в наслідок об’єднання Семенівської селищної ради та Вереміївської сільської ради. Наприкінці 2017 року до складу Семенівської селищної ради приєдналися шляхом об’єднання ще чотири сільські ради Семенівського району: Веселоподільська, Липнягівська, Товстівська та Степанівська.
![]() |
Старости громади
ОКІА «Новини Полтавщини»
Коментарі
,
лЮДКА в області ЛИЖЕ от про неі і пишуть!!!
навіщо такі помічники як Сергій Пів Пан або в народі називають КОЛОБОК!!!
Питання,а чи профессійно вони можуть зараз забезпечити лікування громадян.Наскільки я знаю не кожен сімейний лікар в змозі розшифруати електрокардіограмму.