Сьогодні, 5 лютого, відбулося пленарне засідання позачергової XXXXIII сесії Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади I скликання.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# святослав 05.02.2019, 19:32
Пані головуюча ! А чому отой ЗДОРОВЕННИЙ очкатий риг , що стоїть посередині залу - МОВЧИТЬ , коли виконували Гімн держави ? Він що - ГЛУХОНІМИЙ , чи покараний ? А ще кажуть - він ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ ! Він часом не з того ,,жовтого дому,, де всі вже втратили ,,все , що було можна,, ?!
# Николай І 06.02.2019, 08:37
патриот это когда поет Гимн? Святослав есть люди которые не подобны стаду и не делают то что делаю все. Если быть точным то тот "большой дядя в очках" как ты выразился никогда не был членом партии регионов, в отличи от тебя!
# святослав 05.02.2019, 19:40
Кажуть ,там проблеми з виплатою заробітної плати бюджетникам , зокрема - школам ОТГ . Щось НІХТО про це навіть не обмовився на сесії .В кулуарах , говорять , що за заборгованість , депутати почнуть знімати ПРЕМІЇ за це - з керівників ОТГ . Як відомо - ПРЕМІЇ це - заохочення за ЗДОБУТКИ і ДОСЯГНЕННЯ , які дають в ОКРЕМИХ - заслужених випадках .Чи в ОТГ ,,свій класифікатор,, премій ?
# Роза 05.02.2019, 21:06
А я чула, що економити будуть не на преміях, а на скороченні старостатів!!!!!
# Николай І 06.02.2019, 08:40
Святослав я тебе больше скажу, еще пару месяцев и благодаря твоему псевдо патриотизме ты и твоя жена потеряете работу в Товстом, школу в этом году закроют и будешь сидеть на пенсии сосать пальца или даже больше. Каструлю снимать уже пора, майдауна кусок.
# святослав 06.02.2019, 09:57
Лякатимеш , орку , ,,їжака голою ПОПою ,а не ,.ляканих , гнидо ! Нам - немає чого втрачати , а таким як ти - треба день і ніч ТРЕМТІТИ за свою гнилу шкуру . Не думай , що все вже минулося і забулося - все ще попереду! За злочини ДОВЕДЕТЬСЯ відповісти !Так що закрий свою пащеку і дми з України подалі , доки ще є час! Таких падлюк , що ненавидять Україну - незабаром у ній не буде - згинуть , як роса на сонці !
# Николай І 06.02.2019, 10:32
ты и есть это ПАДЛО которое ненавидит Украину и только думает о своей шкуре, я прожил честно всю свою жизнь, был обычным рабочим в отличи от тебя, такие как ты падлы развалили нашу Родину и такие как ты падлы меняли партийные билеты в 1991 году, ты молился на Маркса и Ленина до 1991 года а теперь стал патриотом скраным, я таких как ты призераю ублюдок ты самый настоящий, таких как ты нужно расстреливать без суда и следствия, ты то что нормальные люди называют "ПРЕСТОСУВАНЕЦЬ"
# мішель 06.02.2019, 10:51
А ненормальні-- ПРЕСПОСОБЛЕНЕЦ |-)
# вася 06.02.2019, 10:35
святослав,перестань вже всіх лякати,не будь огородним пугалом.Ви вже стільки тут натворили,що розгрібать всю цю грязь буде не одне покоління.Ти звідки зявився,ти чому всім вказуєш куди кому їхать,гляди убогий щоб сам не пощез.
# Логопед_Парубія 06.02.2019, 10:48
Цитую святослав:
Таких падлюк , що ненавидять Україну - незабаром у ній не буде - згинуть , як роса на сонці !

Святіку, а ще є такий вислів і, до речі, він тут доречний: "Поки сонце зійде - роса очі виїсть". Якщо не вистачає розуму, то почитай тлумачення. Ну, ну...
# Логопед_Парубія 06.02.2019, 10:53
Цитую святослав:
, які дають в ОКРЕМИХ - заслужених випадках .Чи в ОТГ ,,свій класифікатор,, премій ?

Є такий анекдот: - Батьку, на горілку ціну підняли, ти тепер будеш менше пити?
- Hі, синку, це ти будеш менше їсти!

Десь так :lol: Повір мені, що премії ніхто зменшувати не буде.Пару шкіл закриють, але себе любиму не образить :lol:

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка