b_385_225_16777215_00_images_news_2019_02_roi15.jpg

9 лютого Семенівська районна організація інвалідів відзначила 15-річний ювілей.

Багато це чи мало – важко сказати. Але варто відзначити, що за цей період організація, яка об’єднує цілеспрамованих, сильних духом і талановитих людей, здобула немало перемог і відзнак у громадському, спортивному і культурному житті. Одним із значимих останніх проектів була співучасть РОІ в реконструкції стадіону «Колос».

Створена організація 30 січня 2004 року за ініціативи Сергія Чумака, голови обласної організації інвалідів. Головою було обрано жителя с. Василівка Володимира Садка. Він доклав багато зусиль для становлення цієї організації. Але після його смерті в 2006 році РОІ була під загрозою закриття. Навесні 2011 року робота організації відновилася в повній мірі, було сформовано раду та обрано нового голову – Любов Грек, яка і до сьогодні очолює її, віддає тепло своєї щедрої і чуйної душі своїм мужнім підопічним, людям з обмеженими можливостями, на чию долю випали нелегкі життєві випробування.

На свято завітали ті, хто допомагають та підтримують цю організацію, меценати та представники місцевої й обласної влади: депутати обласної ради Володимир Ярошенко та Володимир Куцовол, заступник директора обласного Департаменту культури Ірина Удовиченко, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, заступник голови районної ради Микола Недюха, керуючий справами райради Юрій Черевик, голова обласної організації інвалідів Сергій Чумак та очільники інших РОІ області. Звучали вітання на адресу членів районної організації інвалідів. Були вручені подарунки від шановних гостей святкового дійства, а також від нашого славного земляка Олексія Баганця, який є постійним спонсором і благодійником для громадської організації інвалідів.

Усі присутні були вражені майстерним виступом жіночого вокального ансамблю «Надія», що створений і активно діє на базі РОІ.

Тетяна КОРНІЙЧУК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# вася 13.02.2019, 09:42
Роз"ясніть мені чим славний Олексій Баганець?
# белка 13.02.2019, 10:05
з Януковичом судився )*
# мішель 13.02.2019, 10:57
НУ.як це чим??Чоловік два десятиліття боровся з корупцією...Правда так і не поборов.зате грошей на благодійність -заробив ;-)
# Мотоблок Вовчика 13.02.2019, 11:51
чим славні наші депутати обласної ради?один краше другого, без матюків не розібратися
# Гуманіст 14.02.2019, 21:14
Баганець славний тим, що своїм умом, трудом зайняв таку високу посаду. Що упродовж 30 років своєї трудової діяльності і після відставки допомагає людям долати скруту, допомагає школам, лікарням, клубам, інвалідам, хворим дітям, пенсіонерам й ін.А ти, невдаха по життю, рахуєш чужі гроші і мучишся питанням їх походження. Баганець і зараз, думаю, непогано заробляє, займаючись правозахисною діяльністю, навіть у європейських судах.
# вася 14.02.2019, 21:44
Гуманіст,як працюючи прокурором можна заробити такі гроші,щоб можна займатись самопіаром.Прокурор повинен бути кристально чистою людиною,а у нас прокурори будують собі двоповерхові і більше маєтки їздять на майбахах.
# Гуманіст 14.02.2019, 21:24
Це надзвичайно розумна і добра людина. Гидко, Вася-Олег, читати твої нікчемні, як і сам ти, коментарі про всіх і все. Не засмічуй інформаційний простір. На сайті багато інформації про те, що робиться в районі. Ти все оскверняєш і людей, особливо керівників, бо сам ніколи ним не був (не хватало у трієчника ума) і думаєш, що там тільки гроші лопатою гребуть. Підозрювати легше всього, Важко робити добрі справи.
# вася 14.02.2019, 21:51
Гуманіст,про трієчників краще помовч,у мене вища авіаційна освіта.Багатьом таким як ти заушникам робив дипломні і контрольні в інститути.Ти краще мені скажи що робиться зараз в районі.І про керівників.В свій час працював на Саратовському 105 заводі інженером конструктором.Так що заткнись і не висовуйся.
# Гуманіст 14.02.2019, 21:35
А у нас у районі багато розумних керівників, які й попадають у твою,і таких як ти,немилість, бо жаба давить, що хорошо живуть. Щоб хорошо жить, треба хорошо мозгами шевелить. Керівники сайту, уберіть цього чудіка Васю. Від нього одне зло і ніякої навіть інформаційної чи виховної функції. Я не зустрічав жодного позитивного коментаря..
# Гуманіст 14.02.2019, 21:36
Нелегко зараз живеться, але жити треба на позитиві і помічати щось хороше. Бридко таку грязь Олегову (Васі) сприймати на сайті, де розповідається про хороші справи, є й критичні матеріали, але вони об"єктивні, аналітичні,готують їх розумні молоді люди, спасибі вам за те, що я, пенсіонер, можу сидіти дома і знаю, що робиться в районі.
# вася 14.02.2019, 21:57
Гуманіст.а хто буде розповідати людям що завод під ніж пустили,що з 72 підприємств в селищі нічого не зосталося.Проїдь убогий по периметру Селища і ти побачиш одні руїни,хоча у нас війни не було вже 75 років.Ти сидиш дома і щось намагаєшся тут розумне зказать,мабуть і членом партії був.Багато вас таких перекрашених зрадників.
# вася 15.02.2019, 14:03
Гуманіст,у свій час я піднімав питання про те що оболонське інфекційне перевели в Семенівку і розмістили його в дитячому відділенні.А тепер питання.Зараз тисячі випадкі захворювань на кір,а попутчиком кору є дефтерія.Питання:Де будуть вести прийом хворих як почнеться епідемія.Правильно,у дитячому відділенні.
# Гуманіст 15.02.2019, 13:27
Я у свый час чесно выдпрацював Цынував ы цыную розумних людей Не так як ти убогий цинык Перекрашуваться не доводилось Зроби щось добре для людей ы зрозумыэш що це нелегко
# вася 15.02.2019, 13:50
Гуманіст,буду відповідать за Олєга.Хто хто,а він для людей зробив більше ніж ти.На початку 90х коли затримували заробітню плату і місяцями її не видавали він будучи профоргом організував забастовку.Тридні жоден вертоліт не вилітав,весь колектив його підтримав і в кінці кінців заробітню плату було видано.Це тільки один з прикладів.Коли він працював у лікарні він теж старався поліпшити умови праці людей.Такі як він ніколи не були і не будуть на дошці пошани.
# вася 15.02.2019, 13:57
Олега з лікарні скоротили,бо не було вибору,або його скорочення,або головлікар в буцигарні.Більше руйнаціїї як при минулому головному мабуть ніде не було.Але на це закривали очі керівники всих рангів.70 службових записок було надано головлікарю на те що обладнання лікарні яке відноситься до архітектурних споруд зруйноване розтягнуте протипожежне обладнання,але ніхто і пальцем не поворушив.
# Гуманіст 15.02.2019, 14:18
А ти перефарбувався під Васю, мабуть, стидно за Олега, люди пальцями показують. І мені показали тебе в Семенівці, незавидного "патріота". А "друга" не розгадав- він не був секретарем парторганізації і нікуди не їздив на роботу. Він розумний, діловий чоловік, на противагу тобі, чудаку.
# вася 15.02.2019, 14:31
Гуманіст,мені не стидно ні за себе ні за Олєга,а от твої пости схожі стають на дитячий лепет.Про друга,вірніше подружку мені вгадувать не треба,я точно знаю.Манера писать і говорить у неї співпадають.Олєг і я ходили в одну школу тільки він не ходив у нову,і мої батьки в семидесятому переїхали у Глобино,закінчував учобу у Глобинській школі №1
# вася 15.02.2019, 14:38
Олєга може і бачив,і мене може теж,я часто буваю в Семенівці.Якщо ти мене хочеш уколоть то не вийде,а твій настрій говорить про те що написане мною кожне слово попало в мішень на твоєму лобі.Мені навіть бридко вже з тобо спілкуватись.Ти для мене пусте місце,а тому на тебе більше ні одної хвилини.Какай далі.
# Засиратор жизнєй брехунів 15.02.2019, 14:44
алєх,шоб казать про манєри треба добре знать людину!а твої манєри вже всі знають |-) ;-) :-) :D :lol:
# белка 15.02.2019, 14:50
Точніш їх відсутність.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка