b_385_225_16777215_00_images_news_2019_02_IMG_5220.jpg

Предметна олімпіада – це вид інтелектуального змагання між учнями, яке допомагає розвинути дух суперництва, урізноманітнити навчальний процес, опанувати більше, ніж шкільні підручники.

10 лютого завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади, на якому учні Семенівського НВК №2 отримали десять призових місць. До них слід додати перемоги обласного рівня у веб-олімпіаді та чемпіонаті з інформаційних технологій.

Найвищу пробу досягнень має учень 11-А класу Роберт Шевцов. У цьому році він став абсолютним переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій та обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє». Також Роберт здолав три етапи Всеукраїнської веб-олімпіади з інформаційних технологій та став учасником IV (очного) туру при Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. Підготував його до цих перемог учитель інформатики Ю. А. Кузуб. Крім того, Роберт Шевцов є переможцем ІІІ етапу олімпіади з математики, де посів ІІІ місце (керівник Р. Г. Притула).

Дві олімпіади підкорила учениця 10-А класу Олена Снігирь. На ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади вона виборола ІІ місце з української мови і літератури (керівник Л. Г. Скрипніченко) та ІІІ місце з історії (керівник В. М. Підгорний).

Черговий раз підтвердив свій статус кращого математика школи учень 10-А класу Артем Терещенко. У цьому році він посів ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з математики (керівник Р. Г. Притула).

Трьохкратним переможцем обласного етапу олімпіади з трудового навчання стала учениця 11-Б класу Бойко Ольга під керівництвом Л. А. Кузуб (ІІІ місце). Вдруге переможцем обласного етапу олімпіади з правознавства став учень 11-А класу Станіслав Павленко (ІІІ місце, керівник Л. П. Кравцова).

У цьому році ми маємо дебютантів ІІІ етапу олімпіади, які отримали свої перші перемоги обласного рівня, впевнено перейнявши естафету у випускників. Учень 9 класу Костянтин Проценко зайняв ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (керівник Ю. А. Кузуб). Учениця 8 класу Яна Левченко посіла ІІІ місце з української мови і літератури (керівник Л. Г. Скрипніченко). Учениця 8 класу Людмила Чопей, яка брала участь в обласній олімпіаді за 9-й клас, в нелегкій конкуренції виборола ІІІ місце (керівник Л. А. Кузуб).

Успіх ніколи не приходить раптово. За цими досягненнями систематична, наполеглива праця і учнів, і їхніх наставників. Академік Лев Ландау сказав: «Слово вундеркінд придумали ліниві люди, щоб виправдати свою бездіяльність». Вершини науки підкоряються тільки трудолюбивим і цілеспрямованим.

Адміністрація школи щиро вітає і учнів, і їхніх керівників із заслуженими перемогами. Бажаємо нових успіхів у інтелектуальних батлах.

За даними Семенівського НВК №2

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# бастардо 14.02.2019, 09:29
Щиро радi перемогам та здобуткам колективу НВК #2. Натхнення та терпiння педагогам, бажання працювати та досягати вершин - учням!
# принцеска 16.02.2019, 21:55
Молодці! Бажаємо підкорювати нові вершини!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка