Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали…
Земля тремтіла, під ногами ж твердь…
Їм янголи обличчя прикривали…
А ті під вибухи гранат ішли на смерть…

12 лютого в Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого відбувся захід «Воїни миру, Янголи добра», на якому вшанували пам’ять героїв-земляків Володимира Шульги та Романа Кандула. Щоб віддати шану кожному, хто ризикував та ризикує життям заради нашої з вами безпеки, в стінах школи зібралися вчителі, учні, воїни АТО із Семенівщини й не тільки та інші небайдужі люди.

Теплими словами згадували Володимира Шульгу та Романа Кандула, які свого часу закінчили цю ж школу. Спогадами ділилися їхні колишні вчителі, однокласники, побратими та командири. Не скупилися на сльози жінки та школярі, не раз змахували їх і чоловіки. На заході звучали пісні, написані талановитими Зоєю Заложчик та Володимиром Чернецьким, у виконанні автора – Володимира. Усі присутні отримали від найменших школярів маленькі обереги – глиняні янголята – як побажання завжди залишатися під Божою охороною.

Ця страшна війна обірвала не одне життя, не обійшло це горе і Семенівщину. Так давайте ж пам’ятати тих, хто віддав життя за нашу Батьківщину!

Тетяна КОРНІЙЧУК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# святослав 17.02.2019, 16:37
ДЯКУЄМО тим , хто ЇХ пам'ятає ! ВІЧНА СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ ! СМЕРТЬ окупантам і запроданцям !
# Romashka 18.02.2019, 12:14
Спасибі за подвиг кожному, хто захищає наш спокій! :sad:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка