rda.jpg

21 лютого під головуванням Віктора Федоренка за участі голови районної ради Віктора Юрченка, сільських і селищного голів проведено робочу нараду з питань функціонування центру ПМСД.

Як повідомляє прес-служба Семенівської РДА, під час наради мова йшла про ряд актуальних питань реалізації в районі медичної реформи. Зокрема, питання щодо стану проведення національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та підписання декларацій, питання фінансування існуючої мережі медичних установ первинної медико-санітарної допомоги району, роботи районної наркологічної служби, умов оренди приміщень, підключення медичних закладів до мережі Інтернет та ряд ін. За результатами наради прийнято відповідні рішення.

Також про послуги, що надаються Бюро правової допомоги, інформували його представники.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Smile 25.03.2019, 14:36
Люди!!!!Про яку реформу йде мова?Які "лікарі для кожної сім'ї"?! Розігнать їх усіх!!!!Закрить лікарню і забуть!!!Це ж щось неймовірно страшне!!!!Лікарів на робочому місці ніколи нема!!!Медсестри сидять хтозна де!Щоб потрапити до сімейного лікаря,треба пройти 7 кругів пекла!!!Та ще б нічого,якби в тих кабінетах хоч хтось був!!!!До 13:00 просидів під кабінетом з гострим болем,До терапевта так і не потрапив.За що ми платимо податки!?Легше,краще і надійніше звертатися до платних клінік!
# Логопед_Парубія 25.03.2019, 17:39
Може то й так, але маємо те що маємо...Ви можете собі дозволити платну клініку, а 70% жителів району не може.А так хоча б щось...Як це б не прикро звучало(((((
# вася 25.03.2019, 18:05
Логопед_Парубія,а Ви коли небудь лежали у нашій лікарні та ще у у терапії,тоді б побачили ваше щось.
# Smile 25.03.2019, 14:38
Немає жодног нормального спеціаліста!Або тупі,як одвірки,або хамувате бидло,яке вважає себе світилом медицини.Не підписував і не збираюсь підписувати декларацію.
# вася 25.03.2019, 15:17
Smile,оце і є медреформа так звана.Другими словами йде геноцид населення і твориться він на містах і не треба кивать на Київ.А декларації це взагалі злочин.На серверах де збирається інвомація декларантів відсутні сертифікати які б гарантували безпеку витоку інформації декларантів.Про це піднімалось питання навіть на центральних телеканалах.Про те що ви написали я згідний на всі 100%.Сам з цією безвідповідальністю зтикався багато разів.
# мішель 25.03.2019, 15:56
Це ще добре.що залишились старі медики.які мають знання...А ОСЬ ПРИЙДУТЬ ті яких ви за сало повивчали.то вони вас налікують...Чи то теж реформатори сало возили? |-)
# вася 25.03.2019, 16:02
мішель,як раз мова і йде про стару гвардію.
# вася 25.03.2019, 16:13
Зостався колектив який 20 років працював під керівництвов головлікаря який з нової лікарні зробив гіршу ніж в якому небудь селі ФАП.Під його керівництвом процвітав підхалімаж,кругова порука і безвідповідальність.Зараз ліарнею керують ті хто працював під керівництвом бувшого головлікаря і заразився бацилою задолизтва,безхребетності і безвідповідальності.

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка