b_385_225_16777215_00_images_news_2019_03_IMG_20190319_103125.jpg

 «Нехай підождуть невідкладні справи.

Я надивлюсь на сонце і на трави.

Наговорюся з добрими людьми.

Не час минає, а минаєм ми», –

ці щемно-філософські рядки Ліни Костенко неможливо прочитати не замислившись – над сенсом буття, над своїм місцем у житті, над тим, як часто у вирі щоденних турбот знаходимо час для близьких… Такою є вся поезія Ліни Костенко – неймовірно мелодійною, глибокою, такою, що нікого не залишає байдужим.

Сьогодні святкує свій 89-й день народження видатна українська поетеса Ліна Костенко родом із Ржищева на Київщині.

І з Ліною Василівною, здається, святкує вся Україна. Доброю традицією впродовж кількох років стали флешмоби з читання віршів Ліни Костенко до її днів народження.

Цьогоріч Всеукраїнський флешмоб запустила Ірина Мороз, журналістка з Чернівців, колишня співробітниця ТРК «АСС», яка нині проживає у Польщі. «У мене немає номера телефону Ліни Костенко чи її електронної адреси, аби привітати зі святом і сказати кілька теплих слів. Але у мене є її вірші й бажання читати їх і поширювати, – написала на своїй сторінці у Фейсбуці Ірина Мороз. – Впевнена, у кожного з нас є улюблений вірш Ліни Костенко. Потрібно лише записати коротеньке відео, де ви читаєте його, і запостити під хештегом #вітаю_ліну_костенко».

Всеукраїнський флешмоб до дня народження Ліни Костенко підримали і наші активісти – працівники Семенівського народного краєзнавчого музею, районного Будинку культури, бібліотеки та редакції газети «Вісник Семенівщини».

Цього ж дня працівниками районної бібліотеки була представлена виставка «Я вибрала долю собі сама».

Любов до її слова, що дивує, захищає і попереджає, об’єднує людей різних поколінь і на сході, й на заході. Для багатьох українців саме вона є тим певним мудрецем, який підказує, як прожити сьогоднішній день.

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Romashka 20.03.2019, 09:39
Молодці!! ;-) про таких людей не можна забувати...
# Друг Алины Кабаевой 21.03.2019, 11:41
Супер, молодцы. Люблю Ваш ютюб канал!!!Удачи и вдохновения!!!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка