Життя сучасної молодої людини важко уявити без володіння англійською мовою, адже будь-який крок у суспільстві пов’язаний саме з нею. Англійська мова допоможе відкрити багато дверей на шляху до самореалізації і саморозвитку.

Дуже легко вчитися чомусь, коли ця справа приносить тобі задоволення, ти одночасно отримуєш і знання, і насолоду. Тож 3 квітня в Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого (директор В. П. Голодний) був проведений пісенний концерт «English Eurovision 2019», на який прибули виконавці з 5 навчальних закладів, щоб розкрити свій талант, навчитися чомусь новому і поділитися своєю майстерністю з іншими.

Найкращою виконавицею у категорії 1-6 класи стала учениця Семенівського НВК № 2 Маріанна Пацкан, у категорії 7-11 класи – Вікторія Проскурня, учениця Семенівського НВК №1. Приз глядацьких симпатій отримали учні Семенівського НВК № 1 Альбіна Удовиченко, Денис Підгорний та Артем Худько. Ці наймолодші учасники приголомшили присутніх своєю сміливістю та чудовими голосами.

І яке ж свято без нагород?! Учасники та організатори щиро вдячні Семенівському селищному голові Людмилі Павлівні Милашевич за підтримку та розуміння, Антону Сергійовичу Семигреєнку, керівнику фірми «SV», – за надані солодкі подарунки.

Вивчення англійської мови – непросте завдання, тому такі заходи допоможуть кожному покращити свій рівень, а також показати свій талант.

Навчайтеся із задоволенням!

Катерина КВАЧКО, учениця 10-А класу
Семенівського НВК №1 ім. М. М. Хорунжого

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка